Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, çok çarpıcı ve çok ilginç bir başlıkla ilk olarak karşımıza çıkıyor. Suna Uçanlar adındaki bir kadın dolandırıcı, 36 bin kadını dolandırarak, eşi benzeri görülmemiş bir olaya imza attı. 36 bin kişiyi toplamda 65 milyon TL civarında dolandıran Suna Uçanlar, konuyla ilgili hukuki süreç başlatan kadınlara ve özellikle Esra Erol’un programıyla adını duyurmak isteyenlere tehdit mesajları yağdırdı. Konu nedeniyle Esra Erol’da yerini alan birçok kişi, bu dolandırıcının yakalanmasını ve başka kadınların da dolandırılmamasını istediler. Ancak Suna Uçanlar, son derece garip bir olaya imza atarak, programa çıkan kadınları tehdit etti ve hatta bu olayın bıçaklamaya kadar gideceği konusunda mesajlar attı.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı içerisinde, söz konusu tehdit olaylarını duyunca şaşkına döndü. Suna Uçanlar adındaki dolandırıcıyı yayına davet eden Esra Erol, bunun hemen ardından tehditlerini yayına bağlanarak bir daha söylemesini istedi. Aradan kısa bir süre geçtikten hemen sonra Suna Uçanlar Esra Erol’a öyle bir mesaj attı ki, Esra Erol dahil programdaki birçok kişi ve izleyenler adeta şoke oldu. Peki Suna Uçanlar’ın atmış olduğu bu mesajda ne yazıyordu ve Suna Uçanlar Esra Erol’u da mı tehdit etmişti.

Esra Erol programı, bugün son derece önemli bir konuya daha değinerek, Samsun’daki bir kreşi konu alıyor. Ailelerin çocuklarını güvenerek bıraktıkları bu kreşte, çocuklara şiddet uygulanıyor ve çocuklar bu konuyu ailelere söylememeleri için tehdit ediliyordu. Konunun bir velinin kulağına gitmesinin ardından başlatılan incelemede, kreşte görev alan öğretmenlerin çocuklara şiddet uyguladığı ve çocukların bu durumdan son derece fazla zarar gördüğü anlaşıldı. Aileler konu hakkında şikayetçi olup, Esra Erol vasıtasıyla bu durumu herkese duyurmaya ve ailelerin bu konuda daha dikkatli olmalarına adına çeşitli uyarılarda bulundular. Esra Erol, geçtiğimiz günlerde Hasan Can’ın dramatik hikayesini konu alırken, Hasan Can’ın gerçek annesini bulmak için tüm imkanlarını seferber etmişti. Hasan Can’ı bu yaşına kadar büyüten Elif Hanım ise canlı yayına katılarak, konu hakkında son derece önemli bilgiler verdi ve hatta bir ara stüdyoda gözyaşlarının sel olup akmasına neden oldu. Bakalım Hasan Can, gerçek annesini bulabilecek mi ve onu büyüten Elif Hanım ise Hasan Can’a yardımcı olabilecek mi?

Cevapla