Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (8 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (8 Ocak 2018)

Ülkemizde en çok izlenen izdivaç programlarından biri olan Esra Erol, zaman zaman heyecanlı, zaman zaman ilginç ve zaman zaman renkli anlara sahne olurken, bu anlar Esra Erol’da son dakika gelişmeleri ile sizlere sunulmaktadır. Esra Erol’da özellikle son haftaların son derece hareketli olduğu görülürken, programa güzel mesajlarla başlandı. Program içerisinde konukların gerçek hayatta yaşamış oldukları anılar konu edilirken, programda ilk ana başlık, “Mehmet Enver’den herkesi şok edecek bomba açıklama” şeklinde olduğu dikkat çekti. Bu açıklamanın ise Kerime Hanım’ın isyanına karşılık olduğu belirtildi.

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Bunların yanı sıra programın en önemli gelişmelerinden biri, Cumali ve Cumali’nin ablası olarak tanınan Sebiha hanımın, Amerika’ya evlatlık olarak verilen kardeşleriyle kavuşmasıydı. Bu kavuşmaya aracılık eden esra erol programı, duygu dolu anların yaşanmasına sebep olurken, bir yanda da hem izleyenleri hem de program içerisindeki kişileri adeta sevince boğdu. Programda sosyal mesajlarda verilirken, engellere karşı duyarlılık ve engellilerin konu edilmesi de, programda yaşanan anlardan biri oldu. Öte yandan programın gelin adaylarından olan Kader’in annesi, programa bağlanarak artık Kader’e sahip çıkamayacağını söyledi. Bu durum programda kısa süreli şok etkisini yaratırken, Esra Erol’da bu konuya çözüm getirmeye çalıştı ancak girişimlerin sonuçsuz kaldığı görüldü. Bununla birlikte Kader’in biyolojik annesinin de herhangi bir şekilde Kader’e sahip çıkmadığı da öğrenilen diğer bilgiler arasında yer aldı.

Programın bir diğer acılı konularından biri de, Mürşide hanımın çocuğunun vefat etmiş olmasıydı. Mürşide hanım, uzun süredir çocuğundan haber alamıyordu ve Esra Erol vasıtasıyla çocuğunu aramaya başladı. Esra Erol ATV ekibi ise bu konuda detaylı bir araştırma yaparak, Mürşide hanımın çocuğuna ulaşmasına yardımcı oldu ancak, Mürşide hanımın çocuğunun yıllar önce ölmüş olması, programda çok büyük üzüntüye boğdu. Programda genel olarak acılı ailelerin ve kişilerin sorunları çözülmeye çalışılırken, genel olarak adaylar ve talipleri buluşmadı. Programda genel olarak son dönemlerde duygusal anlar yaşanırken, gözyaşlarının sel olup aktığını söylemek doğru olacaktır. Bu gözyaşlarının ise genel olarak sevinç gözyaşları olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Cevapla