Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da programında yine sürpriz gelişmeler yaşandı. Bunlardan biri de babası Remzi Güler’in ikinci evliliğiyle ilgili şüpheleri artan Berrin Hanım’ın hikayesi oldu. Berrin Hanım, babasının mezarının açılmasını ve DNA testi yapılmasını isterken, kardeşi Nazım Güler, böyle bir şeyin yapılmasının doğru olmadığını söyledi.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri İzle

Berrin Hanım’ın şüphelerinin açıklığa kavuşturulması için programa konuk olan Esma Budak, yüzünü göstermeyecek şekilde canlı yayına bağlandı. Berrin Hanım’ın ısrarlı çabaları sonucunda Nazım Güler’in bir çocuğu daha olduğu ortaya çıktı. Esma Budak’ın 7 yaşındaki çocuğunun babası Nazım Güler imiş. Canlı yayında Berrin Hanım ve Esma Hanım’ın karşısına oturtulan Nazım Bey, ailede yaşanan tüm sorunların Berrin Hanım nedeniyle meydana geldiğini açıkladı. Berrin Hanım’ın her şeyi çarpıttığını anlatan Nazım Bey, Berrin Hanım’ın kardeşler arasında huzursuzluk çıkarttığını sözlerine ekledi.

Remzi Güler’in abartılacak kadar büyük bir mal varlığının olmadığı tespit edildi. Berrin Hanım “hakkımı alacağım” şeklinde bir çıkış yapınca, gözler Remzi Güler’in öldükten sonra çocuklarına nasıl bir miras bıraktığına çevrildi. Remzi Güler’in vasisinin Nazım Bey olduğu anlaşılınca, Berrin Hanım’ın çıkardığı sorunların sebebi de bir nebze olsun anlaşılabildi.

Esra Erol'da Son Dakika Gelişmeleri

Berrin Hanım Nazım Bey’i babasına bakmamakla suçladı

Babasının rahatsızlığı sırasında İsviçre’de bulunan Berrin Hanım, Nazım Bey’in o dönemlerde babasına hiç iyi bakmadığını, babasının sürekli bu konuda serzenişte bulunduğunu anlattı. Nazım Bey’in, babasının hakkını yediğini fakat hastalık dönemlerinde onun bakımını yapmadığını sözlerine ekledi. Oldukça heyecanlı bir şekilde konuşan Berrin Hanım, tüm yaşadıklarını Esra Erol’da programında açıkladı. Berrin Hanım’ın konuşmasından bir türlü konuşmaya fırsat bulamayan Nazım Bey, kendini savunmak ve neden öyle davrandığını anlatmak istedi.

Berrin Hanım, Nazım Güler hakkında çok çirkin iddialarda bulundu. Nazım Güler’in çocuğuna bile bakmadığını, karısını dışladığını, hiç de göründüğü gibi biri olmadığını söyledi. Elinde belgeler ve telefon kayıtları olduğunu söyleyen Berrin Hanım, ne Esma Hanım’a ne de Nazım Bey’e konuşmak için izin vermedi. Kardeşlerinin, kendisinin sırtından geçindiğini, tüm aileye kendisinin baktığını söyledi. İyi niyetinin suistimal edildiğini de söyleyen Berrin Hanım, bir türlü sakinleşemedi.

Cevapla