Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Atv ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da, bugünkü programda gündeme dair çarpıcı gelişmeleri ekranlara taşırken, babasını arayan Hülya Koç’a da büyük bir sürpriz yaptı. Hülya Koç, hayat öyküsüyle stüdyodakileri gözyaşlarına boğarken, duyacağı gelişmelerden habersiz bir şekilde olan biteni seyretti.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Hülya Koç, babasının hasretini çekerek Esra Erol’da programına başvurmuş ve Esra Erol’da ekibinin yardımını istemişti. Esra Erol ve Ekibi, genç kadının hayat hikayesini dinlemiş ve ona yardımcı olmaya karar vermişti. Hülya Koç’un, ailesiyle ilgili anlattıkları hem ekran başındaki izleyicilere hem de stüdyodaki misafirlere duygusal anlar yaşatmıştı.

Esra Erol'da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da programına başvuruda bulunan Hülya Koç, Herdem Yalçın ile Muammer Demirbüken’in imam nikahı kıyarak dünyaya getirdikleri bir çocuktu. Talihsiz kadının babası, hem Herdem Yalçın’ı hem de Hülya Koç’u daha 3 aylık iken bırakmış ve kaderlerine terk etmişti. Muammer Demirbüken’in, karısını ve kızını terk etmesinin sebebi ise oldukça dehşet verici. Hülya Koç, kız olarak dünyaya geldiği için, erkek olmadığı için babası tarafından istenmemiş ve annesiyle birlikte bir başlarına bırakılmıştı.

Hülya Koç’u anneannesi ve dedesi büyütmüş. Fakat onlar vefat edince Hülya Koç’a yengesi ve dayısı sahip çıkmış. Tüm bunları Esra Erol’a anlatan genç kadın, babasını bulmak istediğini söyleyince, Esra Erol ve ekibi vakit kaybetmeden harekete geçti. 10 dakika gibi kısa bir sürede Muammer Demirbüken’in izine ulaşan Esra Erol, bu hızıyla televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Muammer Demirbüken’in sesini ilk kez canlı yayında, izleyenlerin karşısında duyan Hülya Koç, bir süre konuşamadı. Hülya Koç’un babası, tüm suçlamaları kabul etti fakat camide olduğu için çok uzun konuşmadı. Babasının sesini Esra Erol ve ekibi sayesinde duyan Hülya Koç, Esra Erol’dan bir ricada daha bulundu. Babasıyla kucaklaşmak isteyen genç kadın, gözyaşlarına bir türlü engel olamadı.

Futbol Teröristlerine Esra Erol’dan Çağrı

Geçtiğimiz günlerde oynanan Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde, Fenerbahçe taraftarları Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in kafasına cisim atmış ve Şenol Güneş’in başına 3 dikiş atılmak zorunda kalınmıştı. İçimizdeki futbol teröristlerinden kurtulmamız gerektiğini, bu tür davranışların tüm futbol camiasına zarar verdiğini söyledi.

 

Cevapla