Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Esra Erol’da, 3. sezon 588. bölümde 60 yıl önce evlatlık verilen kız kardeşini arayan Emine Hanım’ın dramı izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Başka bir konu ise, Hasibe Nur Babaoğlan’ın, Melek Akar’ın kızı olup olmadığının merak edilmesi. Yapılan DNA testleri tüm sırları açıklığa kavuşturacak.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da son dakika gelişmelerinde programa damgasını vuran pek çok konu var. Bunlardan biri de 40 yaşındaki Emel Gülen’in babasını bulmak istemesiydi. İsmi Nurettin Akman olduğu öğrenilen baba, Gümüşhaneli ve 60 – 65 yaşlarında. Programa canlı yayında bağlanan Tahsin Bey, Nurettin Bey’in Erzincan’a gittiğini ve 10 yıl önce orada hayatını kaybettiğini söyleyince Emel Hanım şok oldu. Babasını kaybettiğini öğrenen fakat Tahsin Bey sayesinde amcasının oğluna ulaşan Emel Hanım, buruk da olsa bir sevinç yaşadı. Canlı yayında babasının ikinci eşi olan Mine Hanım’la da konuştu.

Hasibe Nur Babaoğlan’dan ve annesi Melek Akar’dan alınan DNA örnekleri karşılaştırıldı. Sonuçlara göre Hasibe Nur’un Melek Akar’ın kızı olduğu ortaya çıktı. Meraklı bekleyişin sona ermesi, yıllardır hasret çeken ailelerin kavuşmasını sağladı.

Esra Erol'da Son Dakika Gelişmeleri

Deniz Hanım’ın şizofren olan annesi Menşure Hanım’la ilgili ilginç gelişmeler yaşandı. Menşure Hanım’ın 3 evliliği olduğu fakat Deniz Hanım’ı reddettiği ortaya çıktı. Ankara’da yaşayan Menşure Hanım, saldırgan tavırlarıyla kimseyi yanına yaklaştırmıyor. Deniz Hanım’ın teyzesi Muazzez Kılıç, bu olayı kapatmalarını ve aramamasını söyledi. Deniz Hanım, babasının kim olduğunu ne teyzesinden, ne annesinden ne de anneannesinden öğrenemedi. 21 yaşındaki Deniz Hanım, devlet yurdunda büyümüş. Menşure Hanım, rahatsızlığı nedeniyle zor anlar yaşarken, Deniz Hanım hem ablasına hem de abisine isyan etti. Annelerine sahip çıkmadıklarını, evi yıkılan kadına yardım etmeleri gerektiğini söyledi. Onu büyütmemesine rağmen annelerini bırakmamaları gerektiğini, her şeye rağmen onu korumaları gerektiğini söyleyen genç kadın, yaşadığı her şeyi affedebileceğini ifade etti.

Annesinin sokakta kaldığını ve kimsenin onunla ilgilenmediğini söyleyen Deniz Hanım, ailesinden kimsenin annesine yardımcı olmadığını ve onu hastalığı ile baş başa bıraktığını söyledi. Teyzesinin olayı kapatmak istemesi ise ortalığın gerilmesine neden oldu. Deniz Hanım her şeye rağmen annesine sahip çıkacağını ağlayarak ifade etti.

Cevapla