Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (28 Aralık 2017)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (28 Aralık 2017)

Hafta içi her gün gündüz kuşağında ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programının 512. bölümünde yine heyecanlı gelişmeler yaşandı. Evlatlık olarak verilen Hamide Hanım’ın kardeşi Selcen’den mutlu bir haber geldi. Esra Erol’da son dakika gelişmeleri hayata dair acı tatlı her şeyin paylaşıldığı sımsıcak bir yayınla bazen ağlattı, bazen de güldürdü. Esra Erol’da programı, konukların ifadeleri, seyircilerin atışmaları ve Esra Erol’un müthiş sunumuyla, gündüz kuşağı programlarının en çok seyredilen programlar arasında yerini aldı.

Esra Erol'da Son Dakika Gelişmeleri (28 Aralık 2017)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Bir bebeğini doğururken hayatını kaybeden annenin çocukları başka ailelere verilmişti. Yıllar sonra Esra Erol ve ekibi bu kardeşleri buluşturdu. Hamide Hanım, kardeşinin evlatlık olarak büyütüldüğünü bilmediğini söyledi. Bunu öğrendiğinde derin bir acı yaşamış ve öz ailesiyle görüşmek istememiş. Kardeşinin çok iyi yetiştirildiğini ve bu yüzden çok duygulandığını söyleyen Hamide Hanım, kardeşinin kendilerini affedeceğini ve tekrar birlikte olacaklarını düşünüyor.

Esra Erol’da Son Dakika

Programda başka bir gelişme de Gülay Aydın’da yaşandı. Hamide Hanım’ın hikayesine benzeyen Gülay Hanım’ın hikayesi de, annesini doğum sırasında kaybetmesiyle başlamış. Gülay Hanım’ın kardeşi Nuray’ı, anneleri ölünce dedeleri İbrahim Bey evlatlık olarak bir aileye vermiş. Fakat Gülay Hanım’ı babası büyütmüş. Yıllar boyunca birbirlerinden ayrı büyüyen kardeşlerden neden birinin evlatlık verilip diğerinin verilmediği merak ediliyor. Bu olayı çözmek için canlı yayına Nuray Hanım’ın eşi bağlandı.

Nuray Hanım’ın kimseyle görüşmek istemediğini, ailesinin hiç onu aramadığını, dedesinin kendisini evlatlık verdikten sonra hiç onu sormadığını söyledi. Nuray Hanım’ın ailesine karşı son derece kırgın olduğunu belirten eşi, kardeşi, dedesi ya da babasıyla konuşmak istemiyor. Nuray Hanım’ın eşinden sonra canlı yayına Nuray Hanım bağlandı. Gülay Hanım’ın “benim suçum ne, neden benimle görüşmek istemiyorsun” sorularına, Nuray Hanım “benim muhattabım Esra Erol’dür, eşimi tehdit etmeyin, kimseyle konuşmak istemiyorum” şeklinde serzenişlerde bulundu. Kimsenin kendisini sahiplenmediğini, doğumdan sonra bir tarlada bırakıldığını, aileden kimsenin onu almak istemediğini ve evlatlık olarak onu verdikleri ailenin kendisine çok iyi baktığını ifade etti. Dedesinin ölmeden önce ondan helallik istediğini de sözlerine ekleyen genç kadın, neden ailesini istemediğine dair kendisini savundu.

Cevapla