Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (26 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (26 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri, yine şoke edecek detaylarla izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Bir süredir her yerde aranan, uzun uğraşlar sarf edilip de ulaşılmaya çalışılan Leyla Atay, nihayetinde bulundu ve bazı kişilerin yardımı ile yeri tespit edildi. Çalıştığı yere kadar öğrenilen Leyla Atay’ın, herkesin şaşıracağı bir yerde yaşadığı ve yine herkesin şaşıracağı bir yerde çalıştığı öğrenildi. Bebek alım satımı ile ilgili birçok konuda adı geçen Leyla Atay’ın, halen daha sessizliği koruması ve adı bu denli fazla anılırken herhangi bir şekilde açıklama yapmaması, hakkındaki suçlamaların veya şüphelerin bir nebze daha artmasına neden oldu. Esra Erol ve ekibi Leyla Atay hakkında derin bir soruşturma yaparak, aslında olayın gerçeklerini yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı yine bir kayıp vakasıyla daha karşımızda diyebiliriz. 36 yaşında bir kıza sahip olan bir anne, 7 aydır kızına herhangi bir şekilde ulaşamıyor ve kızı Zeynep’i arıyor. Her yere soruşturduğu, bir türlü bulamadığı ve en sonunda da çareyi Esra Erol’da bulan acılı anne, konuyla ilgili de son derece önemli noktalara değiniyor. Kızının yakın arkadaşı olduğu iddia edilen Satılmış Bey’in, Zeynep Hanım’ın annesine, kızını bulacağını söylemesi ve bu konuda da süre vermesi, hem annesinin hem de Esra Erol ve ekibinin kafasını fazlasıyla karıştırmış durumda. Olayın bir numaralı şüphelisi olarak görülen Satılmış Bey’in, konuyla ilgili ne gibi açıklamalar yapacağı ve neler diyeceği tamamıyla merak konusu.

Esra Erol programı, kızına babasından DNA testi yapılmasını isteyen bir annenin çağırısına da tanıklık yapıyor. Acılı anne, artık tüm bildiklerini konuşacağını ve söz konusu vakayla ilgili kimin ne yaptığını tek tek anlatacağını söylerken, bu konunun ne ile ilgili olduğu, bu açıklamaları yapan kişinin kim olduğu ve kimler hakkında konuşacağı tamamıyla merak konusu. Ayrıca Reşit Bey’in, Sebiha Hanım’la kardeş olma olasılığı, yapılacak olan testler ve ortadaki karmaşık durum, programın tamamıyla daha heyecanlı anlara sahne almasına neden olacak. Bakalım Esra Erol’da bugün sevindirici haberler karşımıza çıkacak mı?

Cevapla