Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (25 Mayıs 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (25 Mayıs 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, tekrardan Reşit ve annesi Kerime Hanım’ın olayıyla karşımıza çıkıyor. Bilindiği üzere Kerime Hanım’ın öz evladı olmayan lakin bu yaşına kadar Kerime Hanım tarafından büyütülen Reşit, gerçek ailesini aramak üzere Esra Erol’un programına çıkmıştı. Program vasıtasıyla gerçek ailesine ulaşan Reşit, bu konuda birtakım tereddütler yaşamış ve sonrasında ise kendine yeni bir hayat kurmuştu. Öte yandan Kerime Hanım ise halen daha bu duruma alışmamış ve programda birkaç kez daha konuyla ilgili yeni gelişmelerle gündeme gelmişti. Kerime Hanım, en son olarak “her şeyi açıklayacağım, tüm gerçekleri itiraf edeceğim” şeklinde bir açıklama ile tekrar gündeme oturdu.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (25 Mayıs 2018)

 

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (25 Mayıs 2018)

Esra Erol’da bugün, Kerime Hanım’ın, Reşit ile ilgili ne gibi itiraflarda ve açıklamalarda bulunacağı tamamıyla merak konusu. Ortada dönen göbek bağı mevzusu ve bu göbek bağının kime ait olduğu, yine en çok merak edilen konuların başında yer alırken, Kerime Hanım’ın, üvey oğlu Reşit’le ilgili yapacağı açıklamalar, olayı yakından takip eden herkesin merceği altında. Bakalım Kerime Hanım, oğlu Reşit’le ilgili ne gibi açıklamalar yapacak ve bu açıklamalar, Reşit’in yeni hayatında nasıl bir etki uyandıracak?

Esra Erol programı, bugün annesini senelerdir göremeyen, hatta annesini hiç görmemiş olan Fahrettin Bey’i konu alıyor. Yıllar önce çeşitli nedenlerden ötürü annesinden ayrılmak zorunda kalan ve annesini çocukluğundan beri hiç görmemiş olan Fahrettin Bey, elinde var olan bilgilerle annesini Esra Erol vasıtasıyla arayıp, bulmak istiyor. Ki bu konuda yaşanan gelişmelerin, konunun seyrini tamamıyla değiştirecek olması ve Fahrettin Bey’in bu konuda sonuç almasına az kalmış olması, bu vakayla ilgili heyecanın da giderek artmasına neden oluyor.

Tüm bunların yanı sıra günlerdir süren Yılmaz Özer ve eşi Betül Hanım’ın, Yılmaz Bey’in ailesiyle yaşamış olduğu problemler, Yılmaz Bey’in eşinin yakalama kararı ile aranıyor olması, tam bir kaos ortamının yaşanmasına neden oluyor. Konuyla ilgili olarak Yılmaz Özer’in annesi, Yılmaz Özer’in eşi ve bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler, programda bir araya gelerek, olayın çözülmesi konusunda açıklamalarda bulunacak. Bu açıklamalar sonucunda olayın seyri nereye dönecek ve Yılmaz Özer’in eşi hakkında ne kadar bilgiye sahip olunacak? Tüm bu sorular bugün programda cevap bulacak.

 

Cevapla