Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (23 Şubat 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (23 Şubat 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri programında, bir süredir gündemi meşgul eden, “çocukların bebek hastanesinden başka ailelere satılma” konusu yine karşımıza çıkıyor. Bu konu hakkında birçok önemli bilgi elde edilirken, her geçen günde konu hakkında yeni yeni mağdurlar da Esra Erol vasıtasıyla ortaya çıkıyor. Esra Erol’da bu konu nedeniyle gündeme gelen bir diğer isim ise Melek Hanım. Söz konusu Melek Hanım, 20 yıldır ulaşamadığı ve öldü sandığı çocuğunun, aslında yaşadığını öğrendi. Bu bilgiyle çocuğunu aramaya başlayan Melek Hanım, söz konusu skandal iddiaları duyunca, direkt olarak Esra Erol programına katıldı. Program vasıtasıyla oğlunu arayan Melek Hanım, bir yandan da çocuğunun öldü denildiği dönemde ne gibi işlemlere tabi tutulduğunu ve nasıl bir süreç yaşadığını anlatıyor.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı, yine söz konusu çocukların başka ailelere evlat verilmesi konusunda, simge isimlerden biri olan Reşit’i öne çıkarıyor. Reşit, ailesini yoğun bir çaba göstererek ararken, onu büyüten üvey annesi ise bu konuda Reşit’e yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca Reşit’in üvey annesi bir yandan da Reşit’in onu bırakmamasını istiyor. Reşit ise çocuklarına gerçek dedelerini ve babaannelerini tanıtmak, soyunu bilmek isterken, Esra Erol vasıtasıyla bu konuya çare arıyor. Reşit, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla da, stüdyodakileri ve izleyenleri duygulandıran anlara neden oluyor. Peki Reşit, bu konu hakkında ne paylaşım yaptı ve herkesi duygulandıracak olan bu paylaşım ne? Tüm bunlar büyük bir merak konusu…

Esra Erol programı, Ümmü Teyze’nin acılı hikayesiyle karşımıza çıkıyor. Ümmü Teyze, iki senedir oğlundan en ufak dahi bir haber alamıyor. Oğluna ulaşabilmek adına her türlü yolu deneyen Ümmü Teyze, bu konuda yapmış olduğu tüm girişimlerden sonuç alamazken, en son çareyi Esra Erol’a çıkmakla buldu. Esra Erol vasıtasıyla oğlunu bulmak isteyen Ümmü Teyze, oğlunun eşiyle görüştüğünü ancak görüştükten sonra gelinin telefonları kapattığını ve bir daha ulaşamadığını belirtiyor. Ayrıca Ümmü Teyze’nin oğlundan çok büyük bir sır sakladığı biliniyor ve bu sırrın ne ile ilgili olduğu herkes tarafından merak ediliyor.

Cevapla