Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, birbirinden ilginç olaylarla ekran karşısına çıkıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde, TRT vasıtasıyla kitap satan Murat’ın örnek alınması gereken sözlerini tüm Türkiye duymuş ve sosyal medyadan da bu konuya büyük destek gelmişti. Kitaplar hakkında söyledikleriyle herkesin kalbinde taht kuran Murat, bugün Esra Erol’da ikinci kez ekran karşısına çıkıyor. Esra Erol ve Murat’ın buluşması büyük bir merakla beklenirken, Murat’ın yayında söyledikleri ve söyleyecekleri, tüm Türkiye’ye örnek olması gereken türden diyebiliriz. Bakalım Murat ve Esra Erol buluşması nasıl geçecek ve Murat ne gibi bir heyecan yaşayacak?

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı yine bir dolandırıcılık vakasını gözler önüne seriyor. Bilindiği üzere ülkemizde evlilik vaadiyle kandırılan ve bu vaatle birlikte dolandırılan birçok kişi bulunmakta. Bu kişilerin dolandırıcılara kaptırmış oldukları paralar, oldukça büyük meblağlarken, Esra Erol’un bugünkü konuklarından biri de, yine evlilik vaadiyle dolandırılan bir kurban. Dolandırıcılar o’nu, evlilik vaadiyle kandırıp parasını almanın yanı sıra hem darp edip hem de ölüm tehditleriyle oldukça zorlu anlar yaşattılar. Mağdur bu durumlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerken, artık korkularını ve tehditleri bir kenara bırakıp, Esra Erol vasıtasıyla bu dolandırıcıların bulunması ve parasını geri alabilmek adına bir adım attı. Son derece kan dondurucu tehditlerde bulunan dolandırıcıların, söz konusu kişiye ne gibi şeyler yaşattığını açık ve net bir şekilde kendi ağzından dinleyebilirsiniz.

Esra Erol programı, acılı bir anne adayının dramını tüm izleyenlerle paylaşıyor diyebiliriz. 4 buçuk yıldır dini nikahla bir birlikteliği olan bir anne adayı, nikahlı olduğu kişiden hamile kaldı. Bebeğin kız doğacağını öğrendiğinden midir yoksa başka bir sebepten midir bilinmez, söz konusu anne adayının dini nikahlı eşi, bebeğin kendisinden olmadığını iddia ederek, anne adayına oldukça zor anlar yaşatıyor. Bu konuda nedeniyle artık neredeyse bunalım noktasına gelen anne adayı, Esra Erol’a katılarak, dini nikahlı eşine, DNA testi yaptırılması yönünde ve mutluluklarının bozulmaması yönünde çağırıda bulunuyor. Bakalım Esra Erol bu konuya çözüm bularak, çiftin yuvasını tekrardan bir araya getirebilecek mi?

Cevapla