Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (18 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (18 Ocak 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, tüm hızıyla izleyenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Esra Erol’da günün en önemli gelişmelerinden biri, Amerikalı askerlere verilen evlatlık çocuklar. Bu çocuklara dair sır perdesi halen daha aralanamazken, programa gelen telefonların ardı arkası kesilmiyor. Programda birçok ailenin bu konuda yaşadığı sıkıntılar dile getirilirken, çocukların ailelerine öldü gösterilip, cenazelerine bile ulaşılmaması ve ailelerin bu konularda uzak tutulması, hastanenin imza attığı skandalları ortaya koyuyor. Hastane bu konuda herhangi bir açıklama yapmazken, olayla ilgili tanıklar ve bu konuyla geçmiş dönemde ilgisi olanlar ya da konuya yakından tanık olanlar, bir bir Esra Erol’a tüm bildiklerini aktarıyor.

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri 

Esra Erol bugünkü programı, izdivaç sahnelerine çok az yer verirken, haftalardır programın ana konusu kayıp olan kişilerin bulunması ve bebeklerin Amerikalı askerlere verilmesi…  Bebekleri çalınan aileler ise bu konuda halen daha ısrarcıyken, programa bağlanan bir kadının konuyla ilgili vermiş olduğu bilgiler de tamamıyla tüyler ürpertici. Programa bağlanan kişinin, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamalarda, bebeklerin çalınması ya da ailelerine öldü olarak gösterilmesi konusunda, birtakım dosyaların tutulduğunu ve bu dosyalara sadece kızının ulaşabileceğini söylediği görülürken, konuyla ilgili programda yoğun bir tartışma trafiğinin öne çıktığı görülüyor. Esra Erol’da bu konuda büyük bir ciddiyetini korurken, ailelerin bu konuda yaşamış olduğu polemikler, bağlantılar ve konuya ilişkin her türlü detay, ortamın iyice gerilmesine neden oluyor.

Esra Erol adayları, büyük bir şaşkınlık ile olaylara tanıklık ederken, bunun dışında doğumuna günler kala Hazal hanım ise Pazartesi günü doğumu olmasına rağmen, Esra Erol’da bulunuyor. Gözü yaşlı kadının, kızı Dilan için programa katıldığı öğrenilirken, 20 gün kadar önce Dilan’ın evden ayrılması, doğumuna az bir süre kalmış Hazal hanımı büyük bir üzüntüye boğmuş. Bu üzüntüye dayanamayan Hazan Hanım ise Esra Erol’a katılarak, Dilan hakkında ufakta olsa bir ipucu arıyor. Evden işe gitmek için çıkan Dilan’dan 20 gündür haber alınamazken, Hazal hanım ve Dilan’ın diğer aile fertleri, Dilan’ın başına bir şey gelmesinden oldukça endişeli korkuyorlar.

 

Cevapla