Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (18 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (18 Ocak 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, aslında hepimizin bildiği gibi gerçek ailesini arayan Reşit Bey’in hikayesiyle karşımıza çıkıyor. Gerçek ailesini arayan ve bulmaya çok yaklaşan Reşit Bey, bu konuda birçok kişinin de yardımına başvuruyor. Bunun yanı sıra Reşit Bey’in kendilerinin oğlu olduğunu iddia eden bir aile, Esra Erol’a konuk olarak katılıyor. Ailenin babası ile Reşit Bey arasındaki benzerlik, “acaba?” dedirtirken, Reşit Bey ise ne olursa olsun gerçek ailesini bulmak istiyor. Yıllar önce başka bir aileye evlatlık olarak verilen Reşit Bey’in, Esra Erol’a gelecek ailenin çocuğu olup olmadığı tamamıyla merak konusuyken, Reşit Bey’in gerçek ailesini bulma arayışları sandığımız kadar uzun sürecek mi?

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı, Amerika’ya evlatlık olarak verilen çocukları yeniden konu alıyor. Nazmiye Hanım, yıllar önce Amerika’ya evlatlık verilen üç çocuğunu tekrardan Esra Erol’la aramaya çalışırken, bu işin içerisinde olan birçok kişi, Esra Erol’un programı sayesinde ortaya çıkıyor. Olayla yakından ilgisi olduğu tahmin edilen bir bayan avukatın ifadesine başvurulurken, avukat sadece olayla ilgili çevirmenlik yaptığını ve olayın bir çocuk satışı olduğunu bilmediğini iddia ediyor. Nazmiye Hanım ise avukatın bu konuda yalan söylediğini ifade ederken, programın ilerleyen günlerde bu konuya da yakından açıklık getirmesi bekleniyor.

Esra Erol programı, son derece önemli bir suç çetesinin çökertilmesi konusunda artık sonlara doğru yaklaşırken, Adana’da faaliyet gösteren bu çete, yeni doğan çocukların Amerika’ya evlatlık verilmesine yardımcı oluyor. İncirlik üssünde bulunan askerlere çocuk temini sağlayan bu organize suç çetesi, Adana’da yer alan bir hastaneyle de ortak bir şekilde çalışıyor. Yeni doğan bebekler ailelerine öldü gibi gösterilip, çocukların herhangi bir şekilde cansız bedeni ailelere verilmiyor. Sonrasında ise aslında hayatta olan bu bebekler, İncirlik üssünde bulunan Amerikalı askerlere parayla satılıyor. Tüm bunlar sadece bir iddiadan ibaretken, Esra Erol ve ekibi bu konunun üstüne giderek, aslında sadece bir iddiadan ibaret olmadığını gün yüzüne çıkarmak üzere. Programı katılan bir sürpriz konuk ise bu konudaki tüm bildiklerini ve tüm gerçekleri açıklamaya geliyor.

Cevapla