Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (15 Ocak 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (15 Ocak 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, bir önceki bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Esra Erol’da son dönemlerde izdivaçtan çok, kayıp vakalarının bulunması ve kayıplarını arayan kişilerin birbirlerini bulması konuları öne çıkıyor. Yıllardır annesini göremeyen ve başkaları tarafından büyütülen iki genç kız, annelerini aramak amacıyla Esra Erol’a çıkarken, Esra Erol vasıtasıyla annelerinin izine rastladı. Ancak annelerinin 2015 yılında siroz hastalığı nedeniyle öldüğünü öğrenen iki genç kız, annelerinin ölümünden ötürü son derece büyük bir üzüntü yaşadı. Bu üzüntü sadece iki genç kızı değil, programdaki birçok kişiyi de etkiledi. Bu olaya dair iki genç kızın dedeleri konuyla ilgili açıklama yaparken, Esra Erol, bu iki genç kızın dedesini programa davet etti.

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı, bu iki genç kızın dışında yine birçok olaya sahne oldu. Bu olaylardan biri de geçtiğimiz günlerden beri halen daha devam etmekte olan bir konu olan; iki çocuğun küçük yaşta Amerika’da bir aileye evlatlık verilmesiydi. Bu iki çocuk bugün büyüdü ve 20’li yaşlarda birey oldu. Şimdi de Esra Erol vasıtasıyla biyolojik ailelerini aramaya başladılar. Bu konuda çok büyük gelişmeler kat eden ve çok büyük bilgiler toplayan Esra Erol ve ekibi, bu iki gencin gerçek ailelerine kavuşabilmeleri adına gerekli olan her türlü imkanları seferber edip, bu konuda mutlu sona ulaştılar.

Esra Erol adayları, bugün kendilerine gelen talipleri göremez ve programda büyük çoğunlukta izdivaç konusunda herhangi bir gelişme söz konusu olmazken, yoğun gündemin ardından bu hafta olmasa da, haftaya artık programın tekrar eski formatına dönmesi bekleniyor. Program son günlerde gerçek formatından son derece uzak kalırken, programın şuan için ana konusu “Amerika’ya evlatlık verilen çocuklar”. Bu konuda birçok ailenin acı çektiği ve Esra Erol vasıtasıyla çocuklarını aradığı görülürken, bölgede ailelerin kandırılarak çocukların ellerinden anlaşıldığı görüldü. Esra Erol, son günlerde özellikle bu konu üzerinde fazlasıyla dururken, bu olayların uzun bir süredir devam ettiğini söylemek mümkün. Adana’da gerçekleşen doğum skandallarının ardının arkasının geleceği ise merak konusu.

Cevapla