Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (15 Aralık 2017)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (15 Aralık 2017)

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen Esra Erol’da programı, esrarengiz olayları aydınlatmaya devam ediyor ve bu konudaki başarısıyla, sunucusu Esra Erol’un daha önceden kendisine yaratmış olduğu izleyici kitlesini büyüterek her geçen gün artan bir ilgiyle izleniyor. Her gün ayrı bir merakla beklenen Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, bu hafta ağırlıklı olarak açıklığa kavuşmayan baba kız ilişkilerinden oluştu.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Katılımcılardan Zekiye ve Doğan ailesi arasında geçen babalık kavgasında sular durulmuyor. Yıldırım ailesinden Recep Bey’in babasının kısır olduğunu söylemesiyle sarsılan Zekiye babasını arıyor. Zekiye’nin babasının kim olduğu araştırılırken en büyük şüpheli Hüseyin Doğan olarak gösteriliyor. Doğan’a yakın çevreler, başta eşi olmak üzere ailesi olayları reddetse de babasını bulmakta kararlı olan Zekiye’nin tavırları herkesi, bu belirsizliğin giderilmesi konusunda üzerine düşeni yapmaya itiyor. Son olarak Hüseyin Bey, Zekiye ile DNA testi yaptırmayı kabul etse de bu sürecin kameraların olmadığı, gizli bir ortamda gerçekleşmesini ve sonucun da aynı gizlilik içerisinde olmasını talep ediyor. İkili ile ilgili yapılması beklenen DNA testinin süreci ve yapılması halinde sonuçları, çok yakında izleyici ile paylaşılacak.

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Programda işlenen ve sonuca kavuşturulmaya çalışılan bir başka dava olan Seba’nın Muhammed Bey ile olan babalık çatışması da Seba’nın annesinin programa bağlanmasıyla farklı bir boyu kazandı. Seba’nın annesi Nurten Hanım tarafından baba olduğu iddia edilen Muhammed Bey’le ilgili de çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Muhammed ve Seba’nın baba kız olup olmadığı ise yine bir önceki örmekteki gibi DNA testi sonuçlarından sonra belli olacak.

Esra Erol’da Son Dakika

Programa günlerdir damgasını vuran Mülkiye Melik olayında ise resim artık gitgide netleşirken Leyla’nın Reşit’i Kerime’ye verdiği ortaya çıkarıldı ancak olaylar karmaşıklığını koruyor. Meydan Doğumevi ile ilgili açılan savcılık soruşturmasına sağlam deliller sunan programda önümüzdeki günlerde iddialar ve sonuçlar hızla netleşecek. Mülkiye Melek ile ilgili son gelişmeler Esra Erol’da son dakika gelişmeleri konu başlığı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

Ayyuka çıkardığı gerçeklerle topluma ahlaki bir portre sunan ve aile birliğinin önemini net bir biçimde vurgulayan Esra Erol’da hafta içi her gün ATV ekranlarında.

Cevapla