Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (13 Mart 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (13 Mart 2018)

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, 63 yaşındaki Hüseyin amcanın dramı ve kayıp oğlunu arayışı ile karşımıza çıkıyor. Hüseyin amca, 17 yıldır oğlunu aramakta olan, her gelişmeyi her ipucunu değerlendiren ve herhangi sonuç alamayan Hüseyin amca, sonunda çözümü Esra Erol’a çıkmakta buldu diyebiliriz. 65 yıldır evli olduğu eşi ile birlikte yaşayan Hüseyin amca, içini yakan evlat hasretini bir nebze de olsun eşiyle dindirirken, artık bu evlat hasreti canına tak etmiş olacak ki; Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Hüseyin amcanın bu yardım çağrısına kayıtsız kalmayan Esra Erol ve ekibi, çiftin oğullarını bulabilmek adına gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirdi. Çiftin oğulları her yerde ve özel kaynaklarla aranırken, bu konuda yapılan çalışmalar sonucunda çemberin ne kadar daraldığı tamamıyla merak konusu. Bakalım hem yaşlı hem de acılı çift, hasretinden yanmış olduğu evlatlarını bulup, mutluluklarına kavuşabilecekler mi?

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol programı bugün, Gökhan Köse isminde bir şahsın dolandırıcılık iddialarını ele alırken, söz konusu şahıs hakkında yayına gelen telefonların ardı arkası kesilmedi. Eski eşinden tutunda, birçok kişiyi dolandırdığı iddia edilen bu kişinin, programa telefonla bağlanarak yapmış olduğu açıklamalar ise adeta şok etkisi yarattı. Programa telefonla bağlanan kişilerin vermiş oldukları ifadelere göre Gökhan Köse adlı şahıs, birçok kişiyi binlerce ve hatta yüz binlerce TL dolandırarak ortadan kaybolmuştu. Bununla birlikte eski eşi İrem Hanım’dan da çocuğu olan Köse, çocuğunu da eşine bırakmamış ve yanına almıştı. Ne eski eşinden ne de çocuğundan haber alabilen İrem Hanım, çareyi Esra Erol’a katılmakta bulmuştu. Bakalım Esra Erol, Köse hakkında şikayetçi olan kişiler ve eski eşi İrem Hanım bu iddiaları doğrulayabilecek mi? Bunun yanı sıra İrem Hanım çocuğuna kavuşabilecek mi?

Esra Erol bugünkü programı, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Murat Bey’in dolandırılması konusunu tekrar ele aldı. Murat Bey, evlilik vaadi ile dolandırılmış ve bu konuda hem eşini hem de babasını suçlamıştı. Programda Murat Bey’le yüzleşen bu kişiler, suçlamalar hakkında açıklamalarda bulunurken, Murat Bey gerçekten dolandırıldı mı veya bu evlilik oyunu ne denli mantıklı?

 

Cevapla