Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (12 Şubat 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (12 Şubat 2018)

Hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan Esra Erol’da programı, özellikle kadınlar tarafından her gün büyük bir ilgiyle izleniyor. Esra Erol’da deneyimli ekibi esrarengiz olayları çözüyor, kayıpları buluyor ve ayrılanları barıştırıyor. Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri, hafta içi her gün olduğu gibi bugün de şaşırtıcı olaylarla karşımıza çıkıyor. Esra Erol’da bugün yaşanan en önemli gelişmelerin başında, Bahtiyar ve Ebru’nun evliliği oldu. Bir süredir bir araya gelmek ve evlenebilmek adına uzun uğraşlar gösteren Bahtiyar ve Ebru çifti, nihayetinde birbirlerine kavuşuyorlar. İkilinin ilişkilerini ve evlilik süreçlerini yakından birçok kişi takip ederken, ikilinini nihayetinden birbirlerine kavuşmaları, tüm Türkiye’de büyük bir mutluluğa neden oldu diyebiliriz. Herkesin ikiliyi birbirlerine çok yakıştırdığı görülürken, ikilinin mutluluğu ise gözlerinden çok kolay bir şekilde anlaşılıyor. Bakalım Bahtiyar ve Ebru çiftinin güzel evliliği, Esra Erol ile birlikte daha ne kadar güzel bir hal alacak?

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol programı, her gün yeni bir gelişme ve yeni bir gündem ile karşımıza çıkarken, bugünün en önemli günden konularından biri acılı bir annenin dramı. Gözyaşlı anne, oğlu nedeniyle Esra Erol’da derdine çare ararken, Esra Erol ve ekibi ise bu konunun üzerine fazlasıyla yoğunlaşmış gözüküyor. Acılı anne, bir süredir kendisine oğlunu göstermeyen eşinden şikayetçiyken, oğlunu görmek istediğini ve en azından iyi olup olmadığını bilmek istediğini dile getiriyor. Bir süredir oğlundan ve eşinden haber alamayan acılı anne, oğlunun kendisine geri verilmesini isterken, babası ile birlikte oğlunun son derece zorlu şartlar altında olacağını belirtiyor. Esra Erol programı sayesinde acılı annenin oğlu ve eşi her yerde aranırken, acılı annenin oğluna kavuşup kavuşmayacağı ise son derece merak konusu.

Esra Erol'da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı, yuvası yıkılmış olan bir genç kadının dramını da konu alınıyor. Esra Değirmenci adındaki bir kadın, Nisa Hanım ve eşinin arasında girerek, ikilinin birlikteliklerini bozdu. Eşi ise bu duruma isyan ederek, yuvasını tekrar kurmaya, giden eşini geri getirmeye çalışıyor. Ancak Esra Değirmenci ve Nisa Hanım’ın eşinin, bu konuda kararlı oldukları görülürken, Nisa Hanım’ın ise yuvasını tekrardan kurmak istemesi konusunda çok daha kararlı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca 10 yıl sonra babasına kavuşan Umut ise tüm Türkiye’nin ağlamasına neden olacak hikayesiyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Cevapla