Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (1 Şubat 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri (1 Şubat 2018)

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri, geçtiğimiz günlerden kaldığı gibi devam ediyor. Bilindiği üzere, önceki yıllarda bebek alım satımı yapılması, bu konuda hastanelerin birtakım gruplarla ortak çalışmaları, Amerikalı askerlere Adana’da bebek satıldığı iddiaları gibi konular Esra Erol’un gündemini fazlasıyla meşgul etmekteydi. Bu konuyla ilgili birçok aile, birçok tanık ve birçok mağdur, gerek telefonla gerekse direkt olarak programa katılarak ifade verdi. Olayın tam olarak aydınlanabilmesi adına herkes elinden geleni yaparken, olayın halen daha aydınlanamadığı ve olayın çok farklı boyutları olduğu ortaya çıktı. Ayrıca uzun süredir Esra Erol’da izdivaç anlamında gelişme yaşanırken, programda diğer kayıp vakaları ve daha birçok vaka gündeme alındı.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri

Esra Erol bugünkü programı içerisinde son derece özel bir konuğu stüdyolarında ağırladı. Reşit Bey, Esra Erol vasıtasıyla yıllardır kayıp olan annesini aramaktaydı. Yıllar önce çeşitli nedenlerden ötürü annesinden ayrılan ve uzun yıllar boyu hem annesiz hem de babasız olarak büyüyen Reşit Bey, Esra Erol’dan annesini bulması konusunda yardım istedi. Bu talebi geri çevirmeyen Esra Erol ise ekibi ile birlikte Reşit’in annesinin bulunması konusunda elinden gelen her türlü imkanını seferber etti. Ayrıca konuyla ilgili programa çeşitli katılımlar olurken, Esra Erol’da Reşit Bey’in annesine bir şekilde kavuşmasına az kaldığını söylemek mümkün. Bununla birlikte programın gündemini meşgul eden bir diğer olay; programa isimsiz olarak gelen bir mektup oldu.

Esra Erol programı içerisinde adeta şok etkisi yaratan bu mektup, Esra Erol’da günlerdir tartışılmakta olan bir vakanın çözülebilmesi adına oldukça önemli bilgiler içerirken, bu bilgilerin Esra Erol ve ekibi tarafından doğrulanması ise an meselesi oldu. Ayrıca programda adı sıkça geçen Leyla Hanım’ın ise halen daha programa bağlanmamış olması, bununla birlikte Leyla Hanım’ın yakınlarının bağlanarak Leyla Hanım’ı savunması, bu konuda öne çıkan bir diğer gelişme oldu. Programın bir diğer önemli konuğu ise Rabia Hanım idi. Rabia Hanım, kocasıyla ilgili birtakım suçlamalarda bulunurken, bu suçlamaların çok ağır olduğu görüldü. Bu konuyla ilişkin birçok kişi yayına katılırken, yayında bir süre gergin anlar yaşandı.

Cevapla