Esra Erol’da Muhammet Ünlütürk Olayı

Esra Erol’da Muhammet Ünlütürk Olayı

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri devam ediyor. Havva Hanım ve Hurşit Bey’in şu an 20 yaşında olan oğulları Muhammet Ünlütürk’ten 3 yıldır haber alınamıyor. En son 20 Eylül 2015’te görülen Muhammet ile ilgili aramalar devam ediyor. Olayla ilgili olarak programa katılan Havva Hanım ve Hurşit Bey, tüm bildiklerini Esra Erol’a anlattı.

Esra Erol’da Son Dakika Gelişmeleri İzle

Muhammet’in annesi, oğlunun yurt dışındaki dayılarına gitmek istediğini ve hazırlık yaptığını söyledi. 20 Eylül gecesi arkadaşlarında kalan genç, onlarla vedalaşıp geleceğini söylemiş ama o günden beri Muhammet’ten haber alınamıyor. Anne Havva Hanım, Muhammet’in kalbinin delik olduğunu, bu yüzden oğlunun kalbinden tedavi gördüğünü söyledi. Oğluyla anne oğul ilişkisinden ziyade arkadaş gibi olduklarını belirten kadın, oğluna hiçbir baskı uygulamadıklarını da söyledi. Baba Hurşit Bey, oğlunun kayboluşundan sonra 3 kez intihar girişiminde bulunmuş.

Esra Erol’da Muhammet Ünlütürk olayı ile ilgili olarak Havva Hanım’a, Muhammet’in madde bağımlısı olup olmadığını, sigara kullanıp kullanmadığını sordu. Oğlunun böyle alışkanlıkları olmadığını ifade eden acılı anne, Muhammet’in 3 yıldır tedavi görmediği için sağlığından endişe ettiğini söyledi.

Esra Erol'da Muhammet Ünlütürk Olayı

Esra Erol’da Muhammet Ünlütürk Olayı

Kim Milyoner Olmak İster’e seyirci olarak katıldığı öğrenilen Muhammet’in izine ulaşılmaya çalışılıyor. Evden ayrıldığında 17 yaşında olan Muhammet, şu an 20 yaşında. Programın görüntülerine bakıldığında sağlıklı ve mutlu olduğu anlaşılan Muhammet’in ailesini terk ettiği düşünülüyor. Esra Erol, olayı çözmek için sürekli sorular sorunca anne Havva Hanım’ın sürekli kendisini aradığını, arkadaşlarının yanında aramasını istemediğini söylediği öğrenildi. Rahatsızlığından dolayı sürekli annesinin aramasından rahatsız olan gencin, bu yüzden evden ayrıldığı düşünülüyor.

Esra Erol, program boyunca hiç konuşmayan Hurşit Bey’in yanına gelerek biraz da onunla konuşmak istedi. Oğluyla sorunu olmadığını söyleyen baba, Muhammet kaybolunca kendinden vazgeçerek intihar etmeye kalkışmış.

2017’de Kim Milyoner Olmak İster programında görülen Muhammet’in dosyasının kapanması üzerine sitem eden Havva Hanım, programda tüm izleyenlere seslendi. Oğlunu görenlerin kendine ulaşmasını ve oğlundan haberdar etmelerini istedi. Muhammet’in tedavisinin devam etmesini istediğini, oğlunun kendisinden ayrı yaşamak istiyorsa buna da razı olacağını fakat nasıl yaşadığını görmek istediğini de sözlerine ekledi.

Cevapla