Esra Erol’da Ceren ve Cenk Kardeşlerin Annelerine Kavuşması

Esra Erol’da Ceren ve Cenk Kardeşlerin Annelerine Kavuşması

Esra Erol’da Ceren ve Cenk kardeşlerin annelerine kavuşması olayı tüm Türkiye’nin yüreklerini dağlayacak gibi görünüyor. Tamı tamına 37 yıldır anneleri ile görüşemeyen, annelerini arayan ve anne hasretiyle büyüyen kardeşler, zaman zaman annelerini aramak için çeşitli yollar başvursalar da herhangi bir sonuç alamadılar. Tam ümitlerini kesmişken, bir yakınlarının tavsiyesi üzerine Esra Erol’a çıkan bu ikili, Esra Erol sayesinde annelerine kavuşma heyecanını yaşadılar. Tüm Türkiye tarafından merak takip edilen konu, kısa sürede çözüme kavuşurken, olayın tek sevinen tarafı Ceren ve Cenk kardeşler olmadı. Anneleri büyük bir sevinç ve gözyaşına boğulurken, evlatlarına doya doya sarıldı ve öptü.

Esra Erol'da Ceren ve Cenk Kardeşlerin Annelerine Kavuşması

Esra Erol’da Ceren ve Cenk Kardeşlerin Annelerine Kavuşması

Esra Erol’da bugün, en önemli konuların başında bu iki kardeşin birbirlerine kavuşması yer alırken, bu kavuşma sayesinde bir aile toplanmış oldu. Ailenin iki ferdi Ceren ve Cenk, yıllardır ailelerinden uzak olarak büyüdükleri için geriye kalan 3 kardeşlerinden de haberdar değillerdi. Özellikle Cenk’in, ablasından başka kimseden sevgi görmediğini ve bu nedenle çok acılı günler geçirdiğini söylemesi, izleyenlerin de gözyaşlarını tutamamasına neden oldu. Cenk ve Ceren kardeşler bir süre boyunca bu anın gerçek olduğunu inanmamaları, aslında tüm yaşananları anlatıyordu. Cenk ve Ceren’in annesi ise ekranda çocuklarını görünce mutluluktan hastanelik olduğunu dile getirerek, çocuklarına kavuşmanın kendisi için ne denli büyük bir mutluluk olduğunu en iyi şekilde anlattı.

Esra Erol programı vasıtasıyla bir araya gelen aile, Cenk’in her zaman ki hayali olan “Ailecek Kahvaltı” olayını da gerçekleştirdiler. Aile, bu kahvaltı sayesinde tam olarak mutlu bir aile tablosuyla karşımıza çıkarken, Cenk’in bu kahvaltı sırasında yaşamış olduğu mutluluk adeta gözlerinden okunuyordu. Cenk ve Ceren kardeşlerin  yanı sıra, diğer kardeşlerin de birbirlerine kavuşmaları, yeniden bir araya gelmeleri ve eski günlere dönmeleri, belki de bu kavuşma olayının en güzel anlarından biriydi. Esra Erol yine bir aileyi bir araya getirerek ve yine ardında mutlu insanlar bırakarak, Cenk ve Ceren kardeşlerin anneleriyle kavuşması olayını sunduktan sonra programını bitirdi.

Cevapla