Esra Erol’da Cenk ve Ceren Kardeşlerin DNA Testi Sonucu

Esra Erol’da Cenk ve Ceren Kardeşlerin DNA Testi Sonucu

Esra Erol’da Cenk ve Ceren kardeşlerin DNA testi sonucu¸ hem kardeşler hem de tüm Türkiye tarafından merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği üzere Cenk ve Ceren kardeşler, yıllardır anne-baba hasreti ile büyüdüklerini belirtmiş, bu nedenle Esra Erol’un programına çıkmışlardır. Esra Erol vasıtasıyla ailelerini arayan kardeşler, aslında birbirlerinin kardeşleri olduklarından dahi emin değillerdi ve sadece birbirlerinin kardeşleri olduklarını biliyorlardı. Esra Erol’da hikayelerini paylaşan bu iki genç kardeş, paylamış oldukları hikayeleri vasıtasıyla ailelerini arıyorlardı. Esra Erol ve ekibi büyük araştırmalar sonucunda, bir iz bulmuş ve bu iz doğrultusunda Cenk ile Ceren’in ailesine yakınlaşmışlardı.

Esra Erol’da Cenk ve Ceren Kardeşlerin DNA Testi Sonucu

Esra Erol’da Cenk ve Ceren Kardeşlerin DNA Testi Sonucu

Geçtiğiniz günlerde Esra Erol programı bir cep telefonu bağlantısı ile adeta şoka uğramıştı. Telefondaki kişi, Cenk ve Ceren’in kendisinin kardeşi olabileceği söylüyor ve Cerenle benzerliklerine dair fotoğrafı stüdyoya göndererek, ciddi anlamda benzediklerini gözler önüne seriyordu. Öte yandan arayan kişinin annesiyle yaptığı görüşmede de, Cenk ve Ceren’in hikayelerinin uyuyor olması, herkesi umutlandırmış ve sonucunda bu iki genç kardeş ailelerine kavuşmuştu. Ailelerine kavuşan bu iki genç kardeş ve söz konusu aile, aslında henüz hiçbir resmi evraka bakmadan birbirlerini kabullenmiş, hatta evlerinde ilk ailecek kahvaltılarını yapmışlardı. Yıllar süren hasret bitmiş gibi görünüyordu ancak olayın tam olarak sonu bilinmiyordu. Bu son ise yapılacak olan DNA testi ile ortaya çıkacaktı.

İşte Esra Erol’da bugün, iki kardeşin ve bu ailenin arasında bir bağ olup olmadığına dair DNA testi sonucu açıklanacaktı. DNA testi sonucu açıklanırken, tüm aile, Esra Erol ve ekran başındaki herkes, büyük bir heyecan içerisindeyken, açıklanan sonuçlar doğrultusunda Cenk ve Ceren ile söz konusu aile arasında bir bağ olduğu tespit edildi. Aile bu sonuçla birlikte tıpkı ilk defa birbirlerine kavuşuyorlarmış gibi sevindi ve yıllar sonra birbirlerine tekrardan kavuşmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadılar. Bu sayede Esra Erol, bir aileyi daha birbirine bağlayarak, yıllardır süren hasreti sona erdirmiş oldu. Bir kayıp ila vakası daha Esra Erol vasıtasıyla sona erdi.

Cevapla