Esra Erol’da 21 Mart 2018 İzle

Esra Erol’da 21 Mart 2018 İzle

Esra Erol’da son dakika gelişmeleri, son derece yoğun bir gündemle karşımıza çıkıyor. Programın önemli konularından biri olan Reşit ve Reşit’in ailesini arama macerası, halen daha devam ediyor. Reşit’i bu yaşına kadar büyüten üvey anne ve baba gözleri yaşlı bir şekilde Reşit’in yolunun açık olmasını dilerken, Reşit ise gerçek anne ve babasına kavuşma hayali konusunda artık sona yaklaşıyor. Reşit’in son durumu ve onu büyüten annesi ile babasının dramı, bugün Esra Erol’da konu alınıyor. Esra Erol’un son dönemlerde en çok dikkat çeken konularından bir diğer ise dolandırıcı Gökhan Köse konusu. Köse, eski eşi İrem hanımdan çocuğunu ayırarak kayıplara karışırken, bir ara yayına telefona bağlanmış olsa da, ne yeri biliniyor ne de çocuğun durumu. Bu nedenle büyük acılar çeken anne İrem Hanım, çocuğunun geri gelmesini istiyor. Bunun yanı sıra Gökhan Köse tarafından dolandırılan mağdurlar ise Köse’nin yakalanmasını ve cezasını çekmesini adaletten talep ediyor. Mahkemenin Gökhan Köse hakkında çıkarmış olduğu karar ise bugünün en önemli konularından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Esra Erol’da 21 Mart 2018 İzle

Esra Erol’da 21 Mart 2018 İzle

Esra Erol’da bugün programdaki bir diğer önemli olan konu ise tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran ve herkesi ağlatan Satılmış Amca. 42 senedir evli olan Satılmış Amca, 42 senedir yaşamış olduğu evlilikten mutlu olmadığını ifade ederken, Esra Erol’a da, huzur evine yerleşmek istediğini belirterek çıktı. Sebebi sorulduğunda ise ailesinden şiddet ve sevgi görmediğini belirten Satılmış Amca, malını mülkünü devlete bağışlayarak huzur evine yerleşmek istediğini belirtti. Tüm bu yaşananların ardından yayından sonra evine giden Satılmış Amca’dan halen daha ses soluk yok. Esra Erol ve ekibi, bununla birlikte Satılmış Amca’yı seven tüm izleyiciler, durumundan endişelenirken, Satılmış Amca’ya ulaşılıp ulaşılamayacağı ise tamamıyla merak konusu.

Esra Erol programı, bugün oğlunu arayan acılı bir taksicinin hikayesinin ele alıyor. Almanya’da taksisinde bulduğu 500 bin TL’yi sahibine teslim ederek halk kahramanı olan Atilla Bey, çocuğunun kaçırıldığını, soyadının değiştirildiğini ve beyninin yıkandığını iddia ediyor. Babasıyla görüşmeyen ve görüşmek istemeyen Atilla Bey’in oğlu ise tekrardan Atilla Bey ile Esra Erol vasıtasıyla görüşebilecek mi? Acılı baba oğluna Esra Erol sayesinde kavuşabilecek mi?

Cevapla