Dünya Güzellerim İletişim Bilgileri ve Whatsapp İletişim Numarası

Dünya Güzellerim İletişim Bilgileri ve Whatsapp İletişim Numarası

Dünya Güzellerim Hindistan Nepal’de çekilen bir eğlence ve gezi programıdır. Program Show Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Dünya güzellerim adlı programın sunuculuğunu Burcu Esmersoy yapmaktadır. Programda gezgin olarak ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan bulunmaktadır. Program Çarşamba akşamları yayınlanmaktadır.

Nepal’de gezen ünlü isimler o bölgedeki enteresan şeyleri tanıtmayı da amaçlamaktadırlar. Bir gün tarlada hasat toplarken karşımıza çıkıyorlar, bir gün toplu taşıma araçlarında görüyoruz onları. Aynı zamanda o bölgedeki hayvanlarla maceralarını da izlemekteyiz. Hindistan’ın örf ve adetlerini Dünya Güzellerim adlı program sayesinde yakından takip etmekteyiz. Tapındıkları tanrılarını ve onlar hakkındaki özellikleri öğrenmekteyiz. Burcu Esmersoy’un moderatörlüğü eşliğinde yayınlanan programı milyonlarca kişi keyifle izlemektedir.

Dünya Güzellerim İletişim Bilgileri

Dünya Güzellerim Mesaj Gönder

Dünya Güzellerim adlı gezi programının iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır. Program hakkında merak ettiğiniz soruları yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz. Program başvuru bağlantısı aşağıda bulunmaktadır.

Bu yazımız aracılığıyla dünya güzellerim iletişim bilgileri, dünya güzellerim irtibat tel, dünya güzellerim mesaj gönder, dünya güzellerim telefon no, dünya güzellerim whatsapp numarası, dünya güzellerim telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla