Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm İzle (Fragman)

Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm İzle (Fragman)

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba saat 20:00’da yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi, geçtiğimiz hafta da izleyicileri ekran başına kilitledi. Her hafta ilgiyle izlenen, reyting rekorları kıran dizi, bu sezon da oldukça iddialı görünüyor.

Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm

Diriliş Ertuğrul dizisinin 15 Kasım’da yayınlanan 95. bölümünde Ertuğrul, köle satan Simko ve eşkıya Mihalis arasında kalır. Kölelerle beraber kaçmaya çalışan ve bunu başaran Ertuğrul’un peşine Mihalis düşer. Mihalis’i ve adamlarını atlatmayı başaran Ertuğrul, tekrar köle satıcısı Simko tarafından yakalanır. Ertuğrul’un kurtarılması için Aksakallılar, Atsız ve yiğitleri görevlendirir. Atsızların gelmesiyle birlikte bir çarpışma yaşanır. Ortalığın karışmasını fırsat bilen Simko kaçmayı başarır. Ertuğrul ve köleler ise kurtulurlar. Ertuğrul’un köle satıcısı Simko’yu yakalayıp yakalamayacağı merak konusu. Atsız ile Simko’nun dostlukları ilerleyecek mi? Ertuğrul kurtulduktan sonra ne yapmayı planlıyor? Kimin ona tuzak kurduğunu çözebilecek mi? Daha da önemli olan şey ise, obasına dönüp dönemeyeceği.

Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm İzle (Fragman)

Bahadır’ın omzundan hançerlediği Turgut’un ne tepki vereceği bir sonraki bölümde belli olacak. Yaşanan olaylardan sonra Çavdarlar ve Kayıların birbirleriyle ilişkilerinin alacağı durum bilinmiyor. Tüm bu gelişmelerden sonra Aslıhan Hatun ve Turgut olaylara nasıl tepki verecekler?

Dündar Bey, Hanlı Pazar’ı satmak ve yaşadığı yerden göç etmeye karar verir. Pazarı satmak için Aslıhan Hatun’un amcası olan Bahadır Bey ile bir anlaşma yaparlar. Dündar Bey, Bahadır Bey’e toyda bey seçilmesi durumunda Hanlı Pazar’ı kendisine satacağına dair söz verir. Dündar Bey verdiği sözü tutabilecek mi? Toy seçimlerinde kim başkanlığı kazanacak? Kayı obasında Dündar Bey nedeniyle çıkan ikilikler düzelecek mi? İlişkiler bundan nasıl etkilenecek? Obada karışıklık mı yaşanacak?

Ares, köle satıcısı Simko’nun adamını yakalar ve öldürü. Daha sonra Ertuğrul ve Simko’nun mağaraya gireceklerinin haberini alır. Mağaraya giren köle satıcısı Simko ve Ertuğrul tehlikededir. Ares, Ertuğrul ve Simko’yu öldürmeyi başarabilecek mi? Yoksa Ertuğrul bir daha obasına geri dönemeyecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi her hafta heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizinin bölümleri yayınladığı gibi, bir sonraki bölümlerin konusu merak edilmeye başlanıyor. Yeni fragmanların yayınlanmasını bekleyen seyirciler bir sonraki haftayı iple çekiyor.

Cevapla