Çukur Dizisi 7. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 7. Bölüm İzle (Fragman)

Son dönemlerin en popüler, en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur dizisi, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran karşısına bağlamayı başarıyor. Geniş oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve farklı kurgusuyla izleyenleri ekrandaki klişelerden kurtaran Çukur dizisi, izlenme oranını her bölümde biraz daha arttırıyor. İlk bölümden bu yana senaryosunu geliştiren, kitlesini arttıran ve olaylar örgüsünü işlemeye başlayan Çukur dizisi, henüz 6 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen televizyonun en önemli renklerinden, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Çukur dizisi 7. bölüm, yine bol heyecanlı ve duygu yüklü olarak karşımıza çıktı.

Çukur Dizisi 7. Bölüm

Pazartesi akşamları Show TV’de izleyicisiyle buluşan Çukur dizisi, 4 Aralık tarihinde 7. bölümüyle ekrana gelecek. 6. bölümüyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin 7. bölümü merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor. Çukur dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı ve Show TV ekranlarında dönmeye başladı. İzleyenlerin heyecandan nefeslerini tutacakları dizinin yeni bölümü de yine birbirinden çarpıcı olaylara gebe.

Çukur Dizisi 7. Bölüm İzle (Fragman)

Dizinin son yayınlanan, yani 6. bölümünde Celasun kardeşlerinin aç olduğunu öğrenince silah deposu soymuş, bunu öğrenen Yamaç’ın Celasun’la dövüşme sahnesi izleyiciyi ekran başına kilitlerken, Vartolu’nun yıllar sonra Saadet’i görmesiyle yaşanan duygusal sahneler de oldukça etkileyiciydi. Celasun’un Vartolu’nun adamı olmasıyla birlikte dizide dengeleri değiştirecek gibi görünüyor.

Çukur Dizisi 7. Bölüm İzle

4 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Çukur dizisi 7. bölüm ise, olayları daha karmaşık ve sürükleyici bir noktaya götürecek. 7. bölümde İdris Koçovalı uzun bir zaman sonra yeniden Çukur’a iniyor. Mahallelinin İdris’i sevinç ve coşku ile karşıladığı görülüyor. Yeni fragmanda İdris’in pazarda Sena’yla yaşadığı diyalog dikkat çekerken, Vartolu’nun da gözükmesi izleyiciye bölümün çok heyecanlı ve gerilimli geçeceğinin sinyallerini veriyor.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı Çukur, önemli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstengil, Kubilay Aka, Nebil Sayın gibi genç yeteneklere Burak Sergen, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi duayen oyuncuların da eşlik ettiği müthiş bir yapım. 7. bölümüyle reytingleri yine alt üst edecek olan Çukur dizisi, Pazartesi gecelerinizin en büyük alışkanlığı olacak.

 

Cevapla