Çukur Dizisi 20. Bölüm İzle

Çukur Dizisi 20. Bölüm İzle

Çukur dizisi 20. bölüm, geçen bölümün aksine daha sakin bir şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta dizide büyük bir hareketlilik yaşanırken, gerek İdris cephesinde gerek Vartolu cephesinde ve gerekse Yamaç cephesinde dengeler tamamıyla değişmişti. Oğlunun vurulduğunu duyan İdris, çok büyük bir acıyla Aliço’dan yardım istemiş ve Aliço’nun yardımı ile İdris biraz da olsun düzelebilmişti. Gelişen olayların neticesinde 20. bölüm bambaşka bir atmosferle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bunu yeni bölümden yayınlanan ilk sahne ile anlamak mümkün. Söz konusu sahnede Yamaç, elinde silahla Baykal malikanesine gelirken, adamları onu durduruyor ve malikanede de bu durum çok büyük şaşkınlık yaratıyor.

Çukur Dizisi 20. Bölüm İzle

Çukur Dizisi 20. Bölüm İzle

Çukur son bölüm, Yamaç’ın hayli öfkeli ve hayli sinirli olduğu anlara büyük çoğunlukta sahne olacakken, bu durum Yamaç’a zarar vereceği için bazı kişiler Yamaç’ı durduracak. Yamaç her ne kadar bu kişilere karşı direnmeye çalışsa da, Yamaç’ın öfkeyle yapmış olduğu hareketler onun çok büyük zararla karşılaşmasına neden olacak. Böyle bir durumla karşılaşmak istemeyen Yamaç’ın dostları, haliyle o’nun önüne sağlam bir set oluşturacak. Bu nedenle 20. Bölümde durgunluğun hakim olacağını söylemek mümkün olacak. Yamaç her ne kadar Baykal’ı öldürme konusunda hayli kararlı olsa da, bu işin bu bölümlerde ve yakın zamanlarda olmayacağı kesin.

Çukur 20. Bölüm izle, mahalleye gelen polisin de, Yamaç’ın Baykal’ı öldürme karşısındaki isteğinin bir nebze de olsa dinmesinde payı büyük olacak. Bir yandan İdris’in yaralarını sarmak isteyen Yamaç, o’na destek olmaya çalışacak. Vartolu cephesine bakacak olursak; zor durumları bir şekilde atlatacak olan Vartolu, yaşamış olduğu tüm zorluklara rağmen karakterinden ödün vermeyecek. Salih’e açık bir kapı bırakan İdris, bu nedenle Vartolu’nun hem ilgisini hem de tepkisini çekecek. Bu bölümün en önemli olaylarından biri, baba ve oğul arasındaki yaşanan olaylar olacak. Genel anlamda bu bölümde ikili arasındaki diyaloglar ve yaklaşımlar ele alınacakken, bu bölümün durgun olmasının en önemli nedenlerinden biri de bu durum olacak. Bakalım Çukur 20. Bölümü ile sevenlerinin karşısına nasıl çıkacak?

Cevapla