Çukur Dizisi 19. Bölüm İzle

Çukur Dizisi 19. Bölüm İzle

Çukur dizisi 19. bölüm, her hafta olduğu gibi bu hafta da son derece şaşırtıcı olaylarla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanın ardından Çukur’un 19. bölümüyle ilgili sosyal medya üzerinde birçok yorum yapılırken, bu bölümün genel anlamda dramatik birçok sahne ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bilindiği üzere geçen hafta, diğer haftalara nazaran çok daha farklı bir kaos ortamı Çukur’a çökmüşken, bu kaosun asıl sebebi, mahalleye gelen Emrah amirdi. Emrah amir, Yamaç’la karşı karşıya gelmiş ve Çukur’da işlerin eskisi gibi yürümeyeceğini söylemişti. Yamaç ise altta kalmayarak elinden geleni ardına koymamasını söylemişti. Bu duruma çok sinirlenen Emrah ise işlerine erkenden başlamak zorunda kalmıştı.

Çukur Dizisi 19. Bölüm

Çukur Dizisi 19. Bölüm

Çukur son bölüm ile birlikte, İdris’in çok zorlu anları gözler önüne serilecek. İdris’in bu zorlu anlarını yaşaması konusunda gerek mahalleden birkaç kişinin, gerekse yeni gelen polisin büyük bir katkısı varken, Yamaç, İdris’in bu durumdan kurtulabilmesi adına yeni akıl oyunlarına başvuracak. Yamaç, bu akıl oyunlarıyla ortalığın en azından kısa bir süre yatışmasına sebep olacakken, Vartolu’nun ölmemiş olması hem mahallenin bir kısmında hem de izleyici cephesinde bir miktar sevince neden olacak. Çukur’un sevilen karakterlerinden biri olan Vartolu, bu bölümde biraz zor durumda kalsa da, ölmemiş olması onun en büyük temennilerinden biri olacak. Tabi bu temenninin kısa sürebileceğini söylemek mümkün.

Çukur 19. bölüm, ekran başındaki izleyicilerin duygulanmasına ve hatta ağlamasına sebep olacak bir sahneyi gözler önüne serecek. Çukur’un 19. bölümünde çok büyük bir kavuşmanın gerçekleşmesi beklenirken, bu kavuşmanın İdris cephesinde belli olmasa da büyük bir sevince neden olacağı görülecek. Kavuşma sırasında dramın tavan yapacağını söylemek mümkünken, bu kavuşma mahallede birtakım dengelerin değişmesi konusunda son derece büyük bir etken olacak. Genel olarak 19. bölümün İdris’in etrafında geçmesi beklenirken, Çukur’un yeni bölümü yine izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Yamaç, Vartolu, İdris ve Emrah dörtgeni, bir süre boyunca eskiye nazaran daha sakin kalacak. Bakalım Çukur bu hafta izleyicilerine ne gibi heyecanlar yaratacak? Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

Cevapla