Çukur Dizisi 18. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 18. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur dizisi 18. Bölüm izle, bomba gibi bir bölümle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bilindiği üzere son haftalarda Çukur iyiden iyiye karışmış, taraflar birbirleri ile son derece sıcak anlar yaşamıştı. Bol çatışmalı ve bol silahlı geçen zamanlar, elbette ki büyük ses getirdi ve bu ses emniyet güçlerine kadar gitti. Çukur’da Vartolu,  İdris Dayı ve Yamaç arasındaki mevzular büyük bir hız kazanırken, bu mevzuların yatışması adına Çukur’a artık polis girdi. Polisin girmesine bütün taraflar karşıyken, mahallede polislere özel olarak bir karşılama töreni hazırlandı. Polisle ilgili ne yapacakları konusunda herhangi bir fikri olmayan tarafların, artık mahallede daha mı sakin yoksa daha da mı hareketli olacakları tamamıyla merak konusu.

Çukur dizisi 18. bölüm

Çukur Dizisi 18. Bölüm İzle

Çukur son bölüm izle, Yamaç ve mahalleye gelen polisler arasında müthiş bir gerilimin yaşanacağının sinyallerini verdi. Mahalleye yeni gelen bir polis amiri, mahallede bir karışıklık olmaması adına tamamıyla yetkilendirilmiş durumda. Bu durum Çukur’daki herkesi zora sokacakken, tarafların bu konuda kendi içlerinde çözüm aradıkları kesin. Yamaç, söz konusu amirle yüz yüze gelerek, ufakta olsa bir gerginlik yaşarken, söz konusu amirin gözdağı vermek istemesine rağmen Yamaç’ın hiçbir şekilde geri adım atmadığı ve hatta amire meydan okuduğu görülüyor. İkili arasında ilerleyen bölümlerde birtakım ufak çaplı sözlü çatışmaların olacağı beklenirken, mahallede bu polis konusuyla ilgili neler yapılacağı konusunda tam anlamıyla bir belirsizlik hakim.

Çukur son bölüm içerisinde en çok merak konusu olan noktalardan biri, İdris Baba’nın tutuklanması. Mahallede büyük çaplı ve sert hamleler yapacak olan güvenlik güçleri, bu konuda ilk kozlarını İdris Baba’yı tutuklayarak kullanıyor. İdris Baba’nın ne ile suçlandığı ve polis tarafından ne gibi bir suçlama ile karşı karşıya kalacağı tamamen merak konusu. Ancak ne olursa olsun Çukur’da İdris Baba’nın söz konusu durumdan kurtulabilmesi adına her türlü fedakarlığın yapılacağı kesin. Polisler Çukur mahallesine tepesine adeta bir karabulut gibi çökecekken, bu konuda tarafların tavırları henüz belli değil. Bu durumda mahallede her an bir patlağın ya da atağın yaşanabileceği anlamına geliyor.

 

Cevapla