Çukur Dizisi 17. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 17. Bölüm İzle (Fragman)

Her Pazartesi Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi, yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine kavuştu. Dilan Deniz Çiçek ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı dizide her hafta başka bir olay olurken, Çukur dizisi 17. bölüm, Vartolu’nun abisi olduğunu öğrenen Yamaç’ın işleri karıştırması ile başlıyor. İdris Koçovalı’nın kendisinden saklanan gerçeği ne zaman öğreneceği ise merak konusu oldu.

Çukur Dizisi 17. Bölüm İzle

Dizinin en çok ilgi gören olaylarından biri de şüphesiz Vartolu ile Saadet’in aşkları oldu. Vartolu, önüne gelene meydan okurken, Yamaç’ın sert tepkisi karşısında şaşırır. Yamaç, Vartolu’ya gitmesini söyler ve onu şiddetli bir şekilde uyarır. Koçovalılar ile Vartolu, birbirlerine silah çekeler ve bu da tansiyonun artmasına neden olur. Vartolu gözünü karartır ve Çukur’da öleceğini, son sözünün bu olduğunu söyler. Medet ise korku dolu bir şekilde yere çöker.

Çukur dizisi 17. bölüm

Çukur dizisinde geçmişin aralandığı son bölümde, fırtına yaklaşmıştı. Tüm sırların açıklanacağı ve yüzleşmelerin yaşanacağı yeni bölümde, babası sandığı adamın “Vartolu, Çukur’dan gidecek” demesi üzerine yıkılan Yamaç, oldukça zorlu bir döneme girer.

Vartolu, uzun yıllardır hasretini çektiği sevgiyi Saadet’te bulur. Çukur’da kalmak ile geçmişin hesabını sormak arasında ikilemde kalan genç adamın seçimini hangisinden yana yapacağı merak ediliyor. Yamaç ve Vartolu’nun kapışmaları Çukur 17. bölümde pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecek. Heyecanın doruklarda olduğu yeni bölümde, İdris Yamaç’ın gitmesi için Vartolu’ya 24 saatlik bir süre tanır. “Ya Yamaç gider bu mahalleden ya da ölüsü çıkar” sözleriyle kanları donduran İdris, Vartolu’nun Yamaç’la karşı karşıya gelmesine neden olacak. Vartolu ise İdris’in sözlerine karşılık olarak geri adım atmaz ve mahalleden ayrılmayacağını söyler. İkilinin yaşadığı büyük gerilim nedeniyle mahallede stres dolu anlar yaşanır.

Show TV’nin kısa sürede en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Çukur dizisinde her hafta soluklar tutuluyor ve yeni maceralar büyük bir heyecanla izleniyor. Genç yeteneklerin yanı sıra oldukça tecrübeli isimlerin de yer aldığı dizide olayların ardı arkası kesilmiyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Çukur sevenleri ekranlara kilitleyen dizide yaşanan yeni gelişmeler izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Cevapla