Çukur Dizisi 16. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 16. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur 16. Bölüm, her hafta olduğu gibi bu haftada nefesleri kesecek gibi görünüyor. 16. Bölümle bu hafta ekranlarda olacak olan Çukur, son derece büyüleyici sahnelerin karşımıza çıkacağının sinyallerini şimdiden gözler önüne seriyor. Çukur’un bu bölümündeki en önemli gelişmelerden biri, Yamaç ve Vartolu’nun artık tam olarak karşı karşıya gelmeleridir. Yamaç ve Vartolu, birbirleri ile yüzleşerek, aralarında konuşmaktadırlar. Vartolu, direkt olarak Yamaç’a, ne istediğini sormakta Yamaç ise hiç uzatmadan konuya girmektedir. İkili arasında bir süre diyalog devam ederken nihayetinde iki tarafta birbirlerinden ne istediğini dile getirmektedir. Bu konuda en çok şaşıran Yamaç olmaktadır çünkü, Vartolu öyle bir istekte bulunur ki, bu durum Çukur’un tam karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.

Çukur Dizisi 16. Bölüm İzle

Çukur 16. Bölüm İzle

Yamaç bu istek karşısında şaşkına dönerken, bu isteğin gerçekleşmesi durumunda Çukur’un savaş alanı olacağını belirtmektedir. Vartolu ise tamamıyla gözünü karartmıştır ve savaş çıkmasından hiçbir şekilde korkmadığını dile getirmektedir. Vartolu tüm adamlarına ve tüm imkanlarını bu konuda seferber ederek, mahallede yeni çıkacak olan savaşa kendini hazırlamaktadır. Vartoluyu almış olduğu bu karar nedeniyle birçok kişi uyarmaktadır. Ancak Vartolu ise bunun bir sınav olduğunu ve bu sınavdan ya batacaklarını ya da çıkacaklarını ifade etmektedir. Bu söylemle birlikte Çukur’da yeni ve son derece büyük bir savaşın çıkacağını Çukur 16. Bölüm izle ile kestirmek pek te zor olmamaktadır.

Vartolu’nun almış olduğu bu kararın ardından mahallede tam olarak Kosovalı ve Vartolu savaşı başlamaktadır. Bunun yanı sıra İdris, Baykal’la 16. Bölüm itibariyle karşı karşıya gelmektedir. Baykal, yapmış olduğu bir hata nedeniyle son derece kötü durumdadır ve bu hata son derece büyük olayların yaşanmasına neden olacaktır. İdris ise Baykal’la konuşarak, onu bu konuda nedeniyle son derece ağır bir şekilde uyarır. Bununla da kalmayan İdris, Baykal’a göğsünde yer alan dövmeyi sildirmesini söyler. Bu aralar son derece zor dönemlerden geçen İdris, bir de Vartolu ile karşı karşıya gelince iyiden iyiye daha çok kendinden geçer. Bakalım Çukur 16. Bölümü ile mahallede yaşanacak savaşın sonuçlarını nasıl gözler önüne serecek?

Cevapla