Çukur Dizisi 15. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 15. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur dizisi 15. bölüm, Pazartesi akşamı izleyenlerini son derece büyüleyecek gibi görünüyor. Bunun nedeni ise bilindiği üzere Çukur’da git gide olayların kızışması ve birbirine cephe almış olan tarafların artık patlamaya hazır bir bomba gibi ortalıkta dolaşması. Mahallede hem Yamaç tarafı hem de Vartolu tarafı birbirlerine karşı son derece büyük hamleler oynarken, bu büyük hamlelerin sonucunun da son derece büyük olması bekleniyor. Bunun yanı sıra bilindiği üzere Yamaç son dönemlerde oldukça zor günler geçiriyor. Bu zor günlere karşın, halen daha omuzlarına Çukur’da meydana gelen birtakım olaylar nedeniyle yük biniyor. Binen bu yüklere rağmen savaşmaya devam eden Yamaç, Sena’yla da bir anlaşma yapacak gibi görünüyor.

Çukur dizisi 15. bölüm

Çukur Dizisi 15. Bölüm İzle

Sena’yı karşısına alıp konuşan Yamaç, bazı durumların oluşması durumunda Sena’nın evden gidebileceğini söylüyor. Ayrıca son derece zor günler geçirdiğini söyleyen Yamaç, kendisinin, ailesinin ve sevdiklerinin tehlike altında olduğu belirtiyor. Bu tehlike geçene kadar Sena’dan anlayış bekleyen Yamaç, her ne kadar ailesi ve yakınları istemese de, Sena ile ilgili onlara oldukça ters olan bir karar alıyor. Ancak aldığı bu karar karşısında kolay kolay geri döneceğini görebilmek pekte mümkün olmuyor. Çukur son bölüm izle, Yamaç’ın son derece büyük bir mücadeleye gireceğine tanıklık edecekken, bu konuda yeri geldiğinde düşmanları, yeri geldiğinde ise yakınlarından çok büyük darbeler yiyecek gibi görünüyor.

Çukur izle, Yamaç’ın annesinin, Sena ile olan enteresan diyaloğunu da izleyenlerinin karşısına çıkarıyor. Yamaç’ın almış olduğu karardan pek memnun olmayan annesi, Sena’yı bir kenara çekerek, oğlunun bir hata yaptığını ve bu hatadan en kısa sürede geri döneceğini söylüyor. Bu nedenle de kendisinin bu duruma çok da alışmaması gerektiğini belirten Yamaç’ın annesi, Sena’yı bu konu hakkında bir miktar baskı altına almaya çalışıyor. Yamaç’ın ise ilerleyen günlerde bu kararından vazgeçip geçmeyeceği, Sena’nın konu ile ilgili akıbeti tamamıyla birer merak konusuyken, Yamaç’ın yaşamış olduklarından ötürü bu karara ve bu tür olaylara ayıracak pek vakti olmadığı görülüyor. Bakalım Çukur, bu bölümü ile sevenlerinin karşısına ne gibi sürprizlerle çıkacak?

Cevapla