Çukur Dizisi 14. Bölüm İzle

Çukur Dizisi 14. Bölüm İzle

Çukur dizisi 14. Bölüm, fragmanıyla yine izleyenlerini heyecanlandırdı. Çukur’da yaşanan yeni gelişmeler ve halihazırda devam eden olaylar, Çukur’un daha da çok gerilmesine neden olurken, Çukur’dan çıkmak isteyen Hasan ise mahallede adeta şaşkınlık yaratmış durumda. Muhittin, Hasan’ın Çukur’dan çıkmak istemesine ufak da olsa tepki gösterirken, bu konuda Hasan’a, Çukur’dan çıktıktan sonra hayatında ne gibi değişikliklerin meydana geleceğini söylüyor. Hasan ise bu uyarılarda sonra biraz da olsun düşünse de, Çukur’dan çıkma kararı konusunda kendisinden emin gözüküyor. Zor da olsa bu kararı alan Hasan, ilerleyen zamanlarda tekrar Çukur’a girmek isterse, bu durum son derece zor olacak. Bu durumun farkında olan Hasan, Muhittin’in anlattıklarından dolayı etkilenecek mi?

Çukur dizisi 14. Bölüm

Çukur Dizisi 14. Bölüm İzle

Hasan’ın etkilenmesi bir yana dursun, mahallede bulunan diğer gençlerin ise bu kararı aldıklarında başlarına ne gelecekleri konusunda, Muhittin’in Hasan’a anlattıklarıyla daha çok bilgi sahibi oldular. Deyim yerindeyse Hasan’ın Çukur’dan çıkma kararı alması, mahalledeki diğer gençlere ibretlik bir ders oldu. Muhittin ise bu konuda sadece tek cümle söyleyerek, Çukur’dan çıkmanın ne kadar zor olduğunu anlattı. “Sen Çukur’dan çıkabilirsin ama Çukur seden çıkamaz” diyerek, bu konuda Hasan’a adeta bir göz dağı verdi. Çukur 14. Bölüm fragmanı, yine izleyenlerini heyecanlandırırken Vartolu ve Yamaç arasındaki gerilme kaldığı yerden devam ediyor. Bu konuda her iki taraf da en ufak da olsa bir geri adım atmazken, Vartolu’nun inatçılığı, Yamaç’ın hırsı, mahallede artık son demlerin oynanmasına neden oluyor.

Sena ve Hazal arasındaki iplerde, tıpkı Vartolu ve Yamaç arasındaki ipler kadar gerginken, mahallede bu bölümde olayların daha çok karmaşık bir hale gelmesi bekleniyor. Son bölümlerde tarafların birbirlerine önemli kozlar sunmaları ve her iki tarafın da soğuk kanlı hamleleri, nefes kesen anların yaşanmasına neden olurken, Çukur’un 14. Bölümü izleyenlerini her zaman olduğu gibi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Ayrıca Çukur 15. Bölüm ile birlikte izleyenlerine bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Bu konuda söylentiler git gide artarken dizinin artık bambaşka bir seyre kavuşması bekleniyor.

Cevapla