Çukur Dizisi 13. Bölüm izle (Fragman)

Çukur Dizisi 13. Bölüm izle (Fragman)

Son dönemlerin en çok sevilen ve en çok takip edilen dizilerinden biri olan Çukur dizisi 13. bölüm izleyenlerini ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor. Usta oyuncu kadrosu ve son derece sağlam senaryosuyla, özellikle günümüz gençlerinin çok büyük bir merakla takip ettiği bu dizi, her yeni bölümünde izleyenlerine farklı heyecanlar sunuyor.

Çukur dizisi 13. bölüm

Çukur Dizisi 13. Bölüm İzle

Herkesin kendince yaşadığı ve kendine has bir gücünün olduğu Çukur mahallesinde, gerilen iplerin artık kopma noktasına geldiğini söylemek doğru olacaktır. Bu nedenle artık hemen hemen mahallede bulunan herkesin son kozlarını oynadığı görülmektedir. Vartolu’yu iyi bir şekilde analiz eden ve uzun süredir takip etmekte olan Yamaç ise nihayetinde Vartolu’nun bir açığını yakalamış ve bu açıktan Vartolu’nun işini bitirmek adına sabırsızlanmaktadır. Çukur 1. bölümden itibaren, Yamaç ve Vartolu’nun arasındaki gerilime sahne olurken, bu gerilim son noktalarına yaklaşmaktadır. Vartolu, hiç beklemediği yerden, beklemediği bir zamanda gelen bu darbeyle adeta kısa süreli şok yaşamıştır. Vartolu’nun bu yemiş olduğu darbe nedeniyle ne gibi bir tepki vereceği tamamıyla merak konusuyken, vermiş olduğu karşı tepkinin hem Yamaç cephesinde hem de İdris cephesinde son derece büyük bir şaşkınlığa neden olduğunu söylemek doğru olacaktır. Yaşanan bu durum karşısında herhangi bir şekilde harekete geçmeyen Yamaç, İdris’in tepkisini çekecektir ve İdris bu hareketsizliğin nedenini fazlasıyla sorgulayacaktır. Bu bölümde oğluna adeta bir hayat dersi vermekte olan İdris, tavırlarıyla ortamın daha da farklı bir hal almasına neden olacaktır. Bununla birlikte Selim’in işlettiği kaçak kumarhanesine gelen Serdar, ortamın çok daha hararetli bir hal almasına etkili olacaktır.

Koçovalı kadınlar arasında da iplerin tam anlamıyla koptuğunu söylemek mümkündür. Kısa bir süreliğine fırtına öncesi sessizlik söz konusu olacakken, Sultan vermiş olduğu karar sonucunda Sena artık evden tamamıyla gidecektir. Çukur dizisinde, artık sona doğru yaklaşırken bu bölümde izleyenleri büyük bir hayrete düşürecek bir dizi olaylar söz konusu olacaktır. Mahallenin seyri tamamen değişecek ve olaylar iyice sarpa saracaktır.

Cevapla