Çukur Dizisi 12. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 12. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur 12. Bölüm, son derece heyecanlı anlara sahne olacakken, Yamaç’ın Sena’yı ikna etme çabaları bu bölüme damgasını vuracak gibi görünüyor. Bu ikili arasında yaşanan görüşme, son derece büyük merak konusuyken, Sena’nın tüm eşyalarını toplayarak mahalleyi terk etmesi, son derece büyük bir aksiyon ve gerilim yaşanmasına neden olacak. Sena, mahalleyi terk etmeden önce Sultan’la bir diyalog içerisine girecek ve bu diyalog İdris cephesinde çok büyük bir soruna yol açacak. Sena vakası mahalleyi ve diziyi fazla edecek gibi görünürken, bir yandan Yamaç bu gelişmeler karşısında pek rahat durmayacak. Yamaç ve Sena aşkı bu bölümlerde biraz daha alevlenebilirken, bu aşkın çıkmazda olması ve Sena’nın Yamaç’ı çok özlüyor olması, izleyenlerin fazlasıyla duygulanmasına neden olacak.

Çukur Dizisi 12. Bölüm İzle

Çukur Dizisi 12. Bölüm İzle

Çukur son bölüm, Vartolu’nun da fazlasıyla ekranlarda gözükmesine neden olacak gibi görünüyor. Mahallede hem Yamaç hem de Vartolu taraflarında ciddi olaylar yaşanırken, bu olaylar dizi içerisinde yer alan herkesi etkileyerek, ortalığın ciddi derece karışmasına neden oluyor. Ayrıca bu bölümde, İdris’in evine yapılacak olan baskından haberdar olan Vartolu, bu baskını önleyerek İdris’in ailesini çok ciddi bir tehlikenin eşiğinden alacak. Mahallede gerilim iyice zirve noktaya tırmanırken, bu arada Yamaç, hayatının en zorlu karalarından biri verecek. Bu kararın en zorlu kararlardan biri olmasının en önemli sebebi ise, Baykal’ın Yamaç’ı daha da fazla zorlama amacıyla gerçekleştirmiş olduğu eylemdir.

Çukur son bölüm, ekran başında izleyenlerin ciddi anlamda ekrana kilitlenmelerine sebep olacakken, Vartolu, ölümün eşiğine gelen Sultan’ı kurtaracak ve bununla birlikte “Çukur evimiz, İdris babamız” sözleriyle Yamaç’ın aklını iyiden iyiye daha fazla karıştıracak. Yamaç, tüm bu gelişmeler karşısında sakinliğini korumaya çalışırken, doğru karar verebilmesi adına biraz daha olaylara objektif bakmak zorunda kalacak. Çukur 12. Bölümü ile takipçilerinin büyük bir gerilim yaşamasına sebep olacak. Ayrıca mahalle içerisinde yaşanan aksiyon dolu olaylar, mahallede yer alan tüm tarafların ciddi sorunlar yaşamasında etkili olacak. Çukur dizisinin 12. Bölümü herkesi meraklandırırken, mahallenin genel atmosferinde yaşanan gelişmeler sonrasında değişmeler görülecek.

Cevapla