Çukur Dizisi 11. Bölüm İzle (Fragman)

Çukur Dizisi 11. Bölüm İzle (Fragman)

Her Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi 11. bölüm, bu hafta da heyecanlı olayların yaşandığı bir bölüm olacak. Ay Yıldız’ın yapımcılığını yaptığı Çukur dizisinin son bölümünde Vartolu, Yamaç’a yılbaşı hediyesi veriyor. Fakat bu hediye oldukça şaşırtıcı ve farklı bir hediyedir. Bir mezar taşını Yamaç’a veren Vartolu, Yamaç’ın Meke hakkındaki soruları karşısında afallıyor. Selim’in bu yaşananlardan hiç haberi yoktur ve Vartolu, tüm bunları ona anlatınca şok yaşar. Yamaç ise Meke’nin yerini merak ettiği için Vartolu’yu sıkıştırır ve ondan bilgi almaya çalışır.

Çukur Dizisi 11. Bölüm İzle

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı Çukur dizisinin son bölümünde Yamaç, Serdar’ı karnından yaralamıştı. Selim ise Karaca kurşunlandığı için çıldırmıştı ve Serdar’ı boğarak canını almıştı. Vartolu, Saadet ile telefonda görüşürken Serdar’ın adamlarının İdris’in evine girdiğini görür. Bu durumu engellemeye çalışmak ister ve Koçovalıları kurtarır.

Vartolu İdris’in durumunu öğrendiği anda çılgına döner. Sultan artık Sena’ya ismiyle seslenir ve ona vereceği karar konusunda dikkatli olması gerektiğini söyler. Yamaç Vartolu’ya gider ve memleketten istediği bir şey olup olmadığını sorar. Vartolu ise bu soru karşısında Yamaç’ın geçmişine dair bir şeyleri karıştırdığını anlar.

Çukur dizisi 11. bölüm

Çukur Dizisi Son Bölüm

Beyefendi’nin Baykal olduğu anlaşılmıştı. Celasun, İdris’in durumunu uzaktan takip eder ve Akşın’a aslında hiç de kötü biri olmadığını, şartların kendisini böyle davranmaya zorladığını söyler ve sarılırlar. Fakat tam bu anda Necdet ikisini görür.

Feyyaz’ın oğlunu, Aliço’nun neredeyse aynısı olan biri öldürür. Bu duruma Feyyaz çok sinirlenir ve direk Aliço’ya gider ve onu kaçırır. Yamaç ise olanları öğrenir ve Aliço’yu kurtarmak için harekete geçer. Yamaç, Feyyaz’a durumu anlatmaya çalışır. Aliço’nun Oğuz’la hiçbir derdinin olmadığını ve onu öldürmek için hiçbir sebebi olmadığını anlatır. Bunu yapanın Aliço’ya çok benzeyen biri olduğunu söyler, fakat Feyyaz çok öfkelidir ve Yamaç’ı dinlemek istemez. Bunun yerine Yamaç’ı döverek sinirini almaya çalışır. Yamaç ise Feyyaz’a hiçbir tepki vermez ve Feyyaz’ın bu durumunu çektiği acıya bağlar.

Vartolu ile buluşan Saadet, görüşmeleri sırasında yüzünü göstermeyen Vartolu’ya karşı şüpheli yaklaşır. Sena ise olanlara karşı kayıtsız kalamayacağını anlayarak Yamaç ile konuşur ve daha önce yaşadığı evlerine dönmek istediğini söyler. Sena gidince Yamaç yıkılır, fakat hem Çukur’a hem de ailesine olan bağlılığı nedeniyle Sena ile birlikte gitmez. Bunun yerine meyhaneye gider.

 

Cevapla