Çukur 24. Bölüm İzle

Çukur 24. Bölüm İzle

Çukur 24. Bölüm, her hafta olduğu gibi bu hafta da muhteşem bir heyecan fırtınasıyla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bilindiği üzere 23. Bölümde Yamaç ve Vartolu cephesinde son derece önemli gelişmeler olmuş, bu gelişmelerle birlikte dizide birbirine düşman olan herkes, mahalle dışından gelen düşmanlar nedeniyle kısa süre olsa da yakınlaşmıştı. Bu özellikle izleyiciler arasında büyük bir memnuniyetle karşılanırken, dış güçlerle yapılan mücadeleler dizinin heyecanını iyice arttırmıştı. 24. Bölümde ise yayınlanan fragmanlar doğrultusunda, Vartolunun çok sert bir tepkiyle karşımıza çıkacağı görülüyor. Bu tepki konusunda kendince bir nevi haklı olan Vartolu, İdris’in Medet’i istediğini Celasun’dan öğrenmiş ve deyim yerindeyse çılgına dönmüştü.

Çukur 24. Bölüm İzle

Çukur 24. Bölüm İzle

Vartolu’nun bu tepkisi ortalığın yine karışacağını gösterirken, Çukur 24. Bölüm ile birlikte mahalle içinde tarafların bir kez daha karşı karşıya gelebilmeleri mümkün. Öte yandan İdris Koçovalı ise Medet’i alma konusunda son derece ısrarcı ve Medet’in ise bu konuda kafası çok karışık. Bu duruma son derece öfkeli olan Vartolu ise patlamaya hazır bir bomba gibi. Celasun, bu konuda Vartolu’ya ısrarlarına sürdürürken, Vartolu’unun ise Celasun’a, “kafana sıktırtmadan çık git dışarı” demesi, Vartolu’nun bu konuya ne denli tepkili olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor. İdris Koçovalı, ilerleyen zamanlarda Medet’i alacak gibi dursa da, Vartolu’nun bu konuda biraz direneceğini söylemek mümkün oluyor.

Çukur son bölüm, özellikle bu Medet olayıyla büyük bir kaosun yaşanacağını gözler önüne sererken, Vartolu’nun bu teklif karşısında birtakım gelişmeleri de beklediği gözlerden kaçmıyor. Bunun nedeni ise Vartolu’nun, Celasun’a, Medet’i zaten getireceği ancak biraz beklemesi gerektiğini belirtmesi. Bu durum kafalarda biraz soru işaretlerinin oluşmasına neden olurken, bakalım Çukur’un son bölümünde bu konu hakkında ne gibi gelişmeler yaşanacak. Bununla birlikte Yamaç’ın, Vartolu’ya karşı bu konu hakkında nasıl bir tepki göstereceği de tamamıyla bir merak konusu. Yeni fragmanla birlikte mahalledeki sakinliği ve sükunetin kaybolacağını söylemek mümkünken, Çukur mahallesindeki taraflar arasında “Medet” savaşı yaşanması muhtemel. Öte yandan son zamanlarda birbirleri ile iletişim kurmaya alışkın olan tarafların, yine kuracakları bir kontakla da bu sorunu çözebilmeleri mümkün. Bu konunun nasıl çözüleceği ise tamamıyla büyük bir merak konusu.

Cevapla