Çukur 23. Bölüm İzle

Çukur 23. Bölüm İzle

Çukur 23. bölüm, yayınlanan fragmanlara ve dizi setinden gelen bilgilere göre, izleyicilerini büyük bir heyecan deryasının ortasında bırakacak gibi görünüyor. Son bölüm sabırsızlıkla beklenirken, yayınlanan fragmanlar, hem dizide hem de seyirci cephesinde heyecan dozunun gidecek artacağını gösteriyor.

Çukur 23. Bölüm İzle

Çukur 23. Bölüm İzle

Yayınlanan fragmanlarla birlikte, artık düşman cephelerin direkt olarak savaşmaktansa,  birbirleri ile iletişim halinde oldukları ve bu iletişimle aralarındaki nefreti birbirlerine aktardıkları görülüyor. Öyle ki, Çukur 23. Bölüm izle fragmanında, İdris, Celasun’a son derece ilginç bir teklifte bulundu. Bilindiği üzere İdris’in oğlu, Celasun’un babasını öldürmüştü ve Celasun’da bu olaydan sonra bu aileye karşı kin tutmuştu. İdris Koçovalı, Celasun’la bir görüşme yaparak, ona mirasçısı olması yönünde bir teklifte bulundu. Bu teklif karşısında adeta şok olan Celasun, ilk başta ne diyeceğini bilemese de, kararını olumlu yönde açıklaması bekleniyor. İdris Koçovalı ise söz konusu teklifini “Maden benim oğlum senin babanı öldürdü. Baban ben olayım, mirasçım ol!” sözleriyle dile getirirken, bu teklifinin iki aile arasındaki düşmanlığın bir nebze olsun dinmesine neden olacağı bekleniyor. Celasun’un ilk başta bu teklife olumsuz yaklaşması beklenirken, sonuç olarak olumlu cevap vereceği bekleniyor ancak dizide izleyicileri ters köşe yapıp, iki aile arasındaki düşmanlık daha da fazla artabilir. Bu teklifin cevabı bir kenara dursun, Sultan’dan Vartolu ile Saadet arasındaki ilişkiyi öğrenen Yamaç ise oluşabilecek tehlikeleri sezdiğinden midir bilinmez, direkt olarak Vartolu’ya ailesinden uzak durması uyarısında bulunuyor.

Çukur son bölüm ile birlikte tarafların daha da uysal bir hale gelerek, artık yüz yüze konuştuklarını dile getirmiştik. Bu doğrultuda ise Yamaç’ın, Vartolu’ya ailesinden uzak durmasını söylemesi üzerine Vartolu’nun cevabının kendi lehine olması bekleniyor. Bununla birlikte dizide Emrah, halen daha her yerde Baykal’ı arıyor ve bulup bulamayacağı tamamıyla merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan Aliço, geçtiğimiz bölümlerde Hale’nin ölümüne tanık oldu ve halen daha Hale’nin ölümüne karşın bir arayış içerisinde, olayı kimin yaptığını öğrenme çabası gösteriyor. Bakalım Çukur, bu hafta ne gibi heyecan dolu sahnelerle karşımıza çıkıyor?

Cevapla