Çukur 22. Bölüm İzle

Çukur 22. Bölüm İzle

Çukur 22. bölüm, 21. bölümden daha büyük bir merakla beklenirken, bu bölümle ilgili yayınlanacak fragmanlar merakla beklendi. Bu yüzden hem sosyal medya platformlarında hem de medyada birçok iddianın dolaştığını görebiliriz. Çukur’un hem yirminci ve yirmi birinci bölümlerinde büyük acılar yaşanırken, 22. bölümde bu acıların biraz dindirilebilmesi ve intikam duygusunun artması bekleniyor. Özellikle Yamaç’ın boş durmayacağı ve sürekli olarak taarruz halinde olacağı, 22. bölüm dedikoduları arasında yer alıyor. Ayrıca İdris Koçovalı’nın da artık Çukur’da bambaşka bir devir yaratacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yamaç, çekilmiş olduğu kabuktan dışarı çıkarak, artık gücünü tam anlamıyla göstermeye başlayacak ve yapmış olduğu icraatların sayısı bir bir artmaya devam edecek.

Çukur 22. Bölüm İzle

Çukur 22. Bölüm İzle

Çukur 22. bölüm fragmanı, Aliço’nun artık daha fazla karşımıza çıkacağını gösterirken, Aliço’nun dizideki rolü ilerleyen bölümlerde daha da ağırlaşacak. Artık Aliço’nun da birtakım vukuatların içerisinde yer alması beklenirken, Çukur’un en sevilen karakterleri arasında daha ön sıralara gelecek. İdris Koçovalı, Çukur ile ilgili artık daha somut adımlar atacakken, mahallede yaşanan olaylarla daha da ilgili olacak. Özellikle mahalleden ayrılacaklara şu sıralar kafayı takmış olan Koçovalı, ilerleyen bölümlerde bu isimlere adeta ders verecek. İdris Koçovalı, bu aralar daha fazla aksiyon sahnesinin yaşanmasına neden olacakken, mahallede kendini ve gücünü yeniden göstermeye çalışacak. Geçtiğimiz bölümde mahalle halkını kahveye toplayan Koçovalı, bu bölümde ise mahalle halkının gözleri önünde Çukur’un aslında çıkılması zor bir yer olduğunu ispatlayacak.

Çukur 22. bölüm, Vartolu’nun yaşamış olduğu anlam karmaşasından nihayetinde çıkmasına sahne olacak. Eski gücünü toplamak için büyük bir uğraş gösterecek olan Vartolu, artık kendi benliğine ve kişiliğine bürünecek. Ailevi konular nedeniyle sıkıntılar yaşayan Vartolu, tüm bu sorunları kenara bırakıp, bu mahallede ne denli güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne serecek. Tüm bu olayların, 22. bölüm ile ilgili bir iddia olduğu belirtilirken, Çukur içerisindeki birtakım isimlerin, güçlerini göstermek amacıyla yeni icraatlar yapacaklarına kesin gözüyle bakılıyor. Setten sızan haberler bu şekildeyken, Çukur’un 22. bölümü her bölümde olduğu gibi adeta nefesleri kesecek. Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Cevapla