Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

SHOW Tv ekranlarında yayınlanan programı Evrim Akın sunmaktadır. Yarışma programı olan Çocuktan Al Haberi çocuklara sorulan sorular ve aldıkları cevaplar sonucu ilerleyen bir programdır. Programın her bir bölümüne 3 ünlü yarışmacı davet edilmektedir. Yarışmacılardan sordukları sorulara çocukların hangi cevabı verdiklerini tahmin etmeleri istenmektedir. Çocuklar yarışmacı ile aynı cevabı verdiği takdirde yarışan kişinin hanesine puan yazılır. En sonunda yüksek puan alan yarışmacı ile final oyunu oynanır. Final oyununda yine aynı şekilde sorulara çocukların verdiği cevapları tahmin etmek zorundadırlar. Doğru cevap verdiği her çocuktan en yüksek 500 olmak üzere puan istenmektedir. Puanları seçmek ve vermek çocuklara bırakılmaktadır.

Çocuklardan toplanan puanlar sonucunda kazanılan puan paraya çevrilmekte ve hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. Programda birbirinden tatlı çocuklar bulunmaktadır. Her birinin kendine has sevdirici özelliği vardır. Fenomen haline gelen çocuklar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları komik dansları ve tatlı konuşmasıyla kendini milyonlara sevdiren Efe Koçyiğit’tir. Hem sempatik konuşması hem fazla kilolarıyla milyonlar tarafından sevilen bir çocuk olmuştur. Aynı zamanda yine fenomen bir çocuk olan Ebrar Alya Demirbilek yayında verdiği yemek tarifleriyle izleyicilere kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Daha birçok çocuk zeki hareketleriyle ve sevimli tavırlarıyla yarışmanın reytinglerinin yüksek olmasında rol oynamaktadır.

Çocuktan Al Haberi adlı yarışma programına başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Programa ait iletişim numaraları sizinle paylaşılacaktır. Yorumlar aracılığıyla sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu Doldur
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Çocuktan Al Haberi İletişim Bilgileri
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla çocuktan al haberi iletişim bilgileri, çocuktan al haberi irtibat tel, çocuktan al haberi mesaj gönder, çocuktan al haberi telefon no, çocuktan al haberi whatsapp numarası, çocuktan al haberi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla