Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve herkes tarafından ilgiyle izlenen zeka küpü çocukların programı Çocuktan Al Haberi, bir televizyon ve internet fenomeni olma yolunda hızlı ve büyük adımlarla ilerliyor. Sevilen program Evrim Akın’ın sunumuyla günden güne daha da büyük bir etki yaratırken, programın içerisindeki çocuklar da bireysel olarak büyük dikkat çekiyor ve izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Çocuktan Al Haberi başvuru formu ve iletişim numarası için tıklayın.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Çocuktan Al Haberi programının çocukları her geçen gün popülerliklerini arttırırken, programı takip eden ve uygun yaş grubunda çocuk sahibi olan aileler de çocuklarının programın bir katılımcısı, yarışmacısı olabilmesi için büyük çaba sarf ediyor. Çocuklarını bu programda görmek isteyen aileler başvuru yapabilmenin yollarını arıyor. Peki, Çocuktan Al Haberi programına çocuk başvuruları nasıl yapılıyor?

Show TV internet sitesinde fenomen program Çocuktan Al Haberi için bir başvuru formu oluşturulmuş bulunuyor. Aileler bu formu çocuklarının bilgileriyle doldurarak formların kanal tarafından değerlendirilmesini ve çocuklarının programa, en azından bir denemeye davet edilmesini bekliyor.

Başvuru formunda ailelerden; çocuğun adı soyadı, yaşı, telefonu, yetenekleri, okul bilgileri, bağlı olduğu bir ajans bulunup bulunmadığı, daha önce bir televizyon programına katılıp katılmadığı bilgiler ve çocuğu tanıtan, var olan yeteneklerini gösteren bir kısa videosu isteniyor. Çocuğun yarışmaya seçilebilmesi için; bilgilerin eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmesi ve yapılan değerlendirmeler sonucunda seçici jüri tarafından yarışmaya katılmak için uygun görülmesi gerekiyor.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve İletişim Numarası

Çocuğunuzun yeteneklerine güveniyorsanız, çocuğunuzun ekranlarda yeni bir fenomen olacağına inanıyorsanız, Çocuktan Al Haberi programını izleyip oradaki diğer çocuklar içerisinde sizin çocuğunuz da olsun ve tüm Türkiye tarafından sevilerek seyredilsin istiyorsanız, Show TV internet sitesinde yer alan formu doldurarak şansınızı denemelisiniz. Çocuk başvuru formu dışında stüdyo yarışmacısı olmak de yine Show TV internet sitesinde farklı bir başvuru formu bulunan Çocuktan Al Haberi programına katılmak için gereken bilgilere, Show TV’yi telefonla arayarak da ulaşabilirsiniz.

Evrim Akın’ın sunumu ve harika çocukların birbirinden çarpıcı cevaplarıyla Çocuktan Al Haberi, her Cumartesi Show TV ekranlarında.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu ve iletişim numarası: 0212 313 60 00

Programlar hakkında fikirlerinizi paylaşabileceğiniz izleyici temsilcisi için mail adresi: izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Cevapla