Çizgi Film Makinesi Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Çizgi Film Makinesi Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

TRT Çocuk kanalında izlediğimiz Çizgi Film Makinesi çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Çizgi Film Makinesi adlı televizyon programı kanalı izleyen çocukların internet üzerinden kanalın sitesine gönderdiği resimler ile süregelen bir program. Programa gönderilen resimler kanal görevlileri tarafından hareketlendirilip film haline getiriliyor. Çocuklar gönderdikleri resimleri ekranda gördüğünde mutlu oluyorlar. Hayal dünyasını geliştiren program çocukların eğlenceli anlar yaşamasını da sağlıyor. Aynı zamanda programa gönderecekleri resimleri çizerken çocukların resim çizme kabiliyetleri de arttırılmış oluyor.

TRT Çocuk kanalının yayınladığı program Çizgi Film Makinesi çocukların uğrak yeri. Birçok çocuk kendi becerilerini göstermek adına site üzerinden programın gerekli yerlerine resimlerini ulaştırmaya devam ediyor. Hiçbir yönden sakıncası olmayan, çocukların ruhsal yönden iyileşmesine yardımcı olan program onlar için biçilmiş kaftan. Bu programda tamamen izleyici aktif. İzleyicinin gönderdiği argümanlar ile yürütülen program onların isteklerini göz ardı etmiyor. Çocukların çizdiği dağ, çayır, ağaç, ev vb. bir sürü resmi hareketlendirip ekranda yansıtıyor. Programa çizdiğiniz resmi göndermek çok basit. Tek yapmanız gereken internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz resmi onlara ulaştırıyorsunuz. Geri kalan her şeyi onla yapıyor.

Çizgi Film Makinesi Başvuru Formu Doldur

Çizgi Film Makinesi İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Çizgi Film Makinesi Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Çizgi Film Makinesi Whatsapp Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Çizgi Film Makinesi İletişim Mail Adresi
Çizgi Film Makinesi programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla çizgi film makinesi iletişim bilgileri, çizgi film makinesi irtibat tel, çizgi film makinesi mesaj gönder, çizgi film makinesi telefon no, çizgi film makinesi whatsapp numarası, çizgi film makinesi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla