Çarkıfelek Sunucusu Emel Özkızıltaş Kimdir?

Çarkıfelek Sunucusu Emel Özkızıltaş Kimdir?

Son birkaç senedir ekranlarda görmeye alıştığımız Emel Özkızıltaş oldukça sevimli yapısıyla birçok kişinin gönlünü fethetmiş durumda. Birbirinden güzel projelerde yer almış ve her bir programda ön plana çıkmayı başarmıştır. Gelin birlikte bu güzel insanın hayatını inceleyelim.

Emel Özkızıltaş 1986 yılında doğmuştur. Doğum yeri İstanbul olan Emel Özkızıltaş hostes olarak görev yapmıştır. Oyuncu olma hayalleri olan Emel kabin memurluğu görevini bırakmış ve hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımı atmış. Bu Tarz Benim adlı stil yarışmasının ikinci sezonunda programa başvurmuş ve başvurusu kabul edilmiş. Birçok dişli rakibini geride bırakan Emel Özkızıltaş yarışma birincisi olup Türkiye’nin en şık kadını ünvanını almış. Programda kendine has tavırlarıyla insanların ilgisini çekmiştir. Türkan Şoray vari davranışları bulunan Emel Özkızıltaş tam bir yeşilçam filmi gibi. Konuşmalarıyla olsun tavırlarıyla olsun 1970-1980 yılından fırlamış gibi. Türk insanının sevdiği bir durum olduğundan herkes Emel’i bağrına basmış durumda. Emel şimdilerde çarkıfelek programında Mehmet Ali Erbil ile birlikte çalışmakta. Eski tavırlarından hiçbir şey kaybetmemiş durumda. Aynı zamanda yarışma programı dışında hayallerinin peşinden koşmayı ihmal etmiyor. Oyunculuk dersleri alan Emel Özkızıltaş en kısa zamanda güzel bir rolle karşınızda olmayı umut ediyor.

Çarkıfelek Evden Katılma

Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur

Bu yazımız aracılığıyla çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek mesaj gönder, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek whatsapp numarası, çarkıfelek telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla