Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Telefon Numarası ve Whatsapp Numarası

Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Telefon Numarası ve Whatsapp Numarası

Çarkıfelek adlı yarışma programı Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı Mehmet Ali Erbil sunmaktadır. Yarışma programı cumartesi ve pazar günleri 20.00 da yayınlanmaktadır. Yarışmaya her bölümde 3 yarışmacı katılabilmektedir. Bulundukları masanın önünde bulunan büyük çarkla oyun oynanmaktadır.

Yarışmacılara şarkı sözü, kamyon arkası yazıları gibi birtakım sözler sorulmaktadır. Yarışmacılar harf tahmini yaparak ekrandaki gizli sözü bulmaya çalışmaktadırlar. Çark çevrildiğinde çarkın ucunun durduğu rakam bulunan harf sayısıyla çarpılıp yarışmacının puan hanesine eklenir. Ekrandaki sözü en erken bulan yarışmacı o etabı kazanmış olur. Aynı etapta topladığı puanlar tutarınca mağazadan eşya alabilmektedir. En sona kalan yarışmacı büyük ödül araba için yarışmaktadır. Arabaya ek olarak başka ödüller ve kredi kartı borcu ödeme gibi bir ödül bulunmaktadır. En son final etabında soruyu bilen finalist seçtiği kartta çıkan ödülü kazanmaktadır. Çarkıfelek programında harfleri açan kişi ekranlardan tanıdık olduğumuz Emel Özkızıltaş’tır.

Çarkıfelek’e Evden Nasıl Katılınır?

Çarkıfelek’te hem stüdyoda yarışabilir, hem de Çarkıfelek’i evinize davet edebilirsiniz. Aşağıda sizlere vereceğimiz numarayı arayarak Çarkıfelek ev yarışmacısı olma başvurusu yapabilirsiniz. Bu numarayı arayıp başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru onayı hakkında tekrar aranacaksınız.

Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Başvuru Formu

Çarkıfelek Evden Katılma Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek İletişim Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Başvuru Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Canlı YayınTelefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Ev Yarışmacısı Olma Telefon Numarası
0544 844 45 18

Bu yazımız aracılığıyla çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek mesaj gönder, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek başvuru whatsapp numarası, çarkıfelek telefon numarası, çarkıfelek evlere başvuru gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

96 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla