Çarkıfelek Başvuru Sonuçları ve Başvuru Sorgulama

Çarkıfelek Başvuru Sonuçları ve Başvuru Sorgulama

Çarkıfelek programı ile çok uzun yıllar önce tanışmıştık. Yarışma programı uzun yıllardır sevenleri ile buluştu. Bir dönem ara verildikten sonra geçtiğimiz sezonda Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla tekrar ekranlara döndü. Programın milyonlarca seveni var ve çoğu insan bu platformda yarışmak istiyor. Stüdyoda yarışmak dışında evlerede konuk olan programa başvurular oldukça fazla. Programın her bölümünde üç kişi çağırılıyor. Yarışmacılar Mehmet Ali Erbil’in sorduğu soruların cevaplarını bulmaya çalışıyor. Karşılarındaki ekranda kutucuklar halinde cevaplar gizleniyor. Yarışmacılar kutucuklara denk gelen harfleri tahmin etmeye çalışıyor. Sıra kendilerine geldiği zaman çarkı çevirip harf tahmininde bulunuyor. Harf çıktığı zaman çıkan puan değerinde çarpılıp yarışmacının hanesine ekleniyor.

Çarkıfelek Başvuru Sorgulama

En yüksek puanlı kişi final oyunu oynamaya hak kazanıyor. Final bölümünde tek bir soru soruluyor. Soru açılmadan önce Mehmet Ali Erbil’in elindeki renkli kartlardan birini seçen yarışmacı bu kartın içindeki hediyenin sahibi olabiliyor. Doğru cevap verdikleri takdirde kartın içinden çıkan ödül yarışmacıya veriliyor. Programa site üzerinden veya telefon numaraları aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda başvuru formunu paylaştığımız bölümde ilk başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru sonuçlarını beklemeye başlıyorsunuz. Başvuru sonuçları ek kısa zamanda açıklanıyor. Bu yazımız aracılığıyla Çarkıfelek Başvuru Sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Çarkıfelek’e başvuru yapmak için Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur bağlantısına tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Bilgileri için de bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla