Çarkıfelek Başvuru Sonuçları (Star TV)

Çarkıfelek Başvuru Sonuçları (Star TV)

Sevilen yarışma programı Çarkıfelek geçtiğimiz sezon yeniden yayın hayatına başladı. Programın geçmişi oldukça eski yıllara dayanıyor. Uzun bir sezon programı Mehmet Ali Erbil sundu. Yeni yayın döneminde ise yine aynı kişi sunacak. Mehmet Ali Erbil eğlenceli sunumuyla programa adeta neşe katıyor. Programda Mehmet Ali Erbil’e Emel Özkızıltaş eşlik ediyor. Emel Özkızıltaş İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız ve oldukça sevilen bir isim. Emel Özkızıltaş’ın görevi sunuculuk yapmak değil. Emel yarışma esnasında başka iş yapmakla meşgul. Yarışma programa katılan üç kişi ile gerçekleşiyor. Yarışmaya katılan kişiler önlerinde bulunan çarkı çevirip çıkan puan akabinde harf tahmininde bulunmaya çalışıyor. Harf tahmini Mehmet Ali Erbil’in sorduğu sorulara binaen yapılıyor.

Doğru tahminde bulundukları zaman puanlar toplanıyor ve yarışmacının hanesine ekleniyor. Birçok etap oluşuyor ve her etabın sonunda en yüksek puanlı kişi puanı tutarında istediği ödülleri seçebiliyor. Yarışmanın en son etabında en yüksek puanlı isim final oyunu oynuyor. Büyük ödül arabayı kazanmak için çalışıyor. Yarışmacı son etapta sorulan soruyu bildiği takdirde seçtiği renkteki çıkan hediyeye sahip oluyor. Programa başvurmak için sitemizden başvuru bağlantısını daha önce vermiştik. Program başvurusu yaptığınız takdirde sonuçları beklemekten başka çareniz kalmıyor. Başvuru yapan kişilerin başvuru sonuçlarını takip edeceği bağlantı sitemizde bulunuyor. Bu yazımız aracılığıyla Çarkıfelek başvuru sonuçlarını bulabilirsiniz.

Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Başvuru Formu

Çarkıfelek Evden Katılma Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek İletişim Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Başvuru Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Canlı YayınTelefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Ev Yarışmacısı Olma Telefon Numarası
0544 844 45 18

Bu yazımız aracılığıyla çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek mesaj gönder, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek başvuru whatsapp numarası, çarkıfelek telefon numarası, çarkıfelek evlere başvuru gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla