Çarkıfelek Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Çarkıfelek Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Çarkıfelek, Türkiye televizyon tarihinin en eski yarışma programıdır. Türkiye’de en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programı olma niteliğini taşımaktadır. 1975 yılından bu yana ekranlarda olan Çarkıfelek programının sunuculuğunu yıllardır Mehmet Ali Erbil yapmaktadır.

Çarkıfelek, 2017 yılından bu yana Star TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. Programda yarışmaca birbirinden özel sürpriz hediyeler verilmekte, eğlenceli anlar yaşanmaktadır. Ayrıca stüdyo dışında herhangi bir aileye canlı yayın bağlantısı yapılmakta, bir soru ile yarışma şansı verilmektedir. Çarkıfelek’in yarışmacılar için hazırladığı özel ödülleri saymakla bitiremeyiz ancak hediyelerin en büyüğü sıfır bir arabadır.

Çarkıfelek yarışma programına katılmak, stüdyoda veya eviniz üzerinden sizler de yarışma havasını yaşamak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Çarkıfelek programına başvuruda bulunabilirsiniz. Programın henüz Çarkıfelek whatsapp başvuru numarası, Çarkıfelek yayına katılma telefon numarası veya Mehmet Ali Erbil telefon numarası gibi herhangi bir numara bulunmamaktadır. Ancak yayınlandığı anda bu sayfa üzerinden de yayınlanacaktır.

Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Evden Katılma Başvuru Telefon Numarası

Çarkıfelek Whatsapp Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek mesaj gönder, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek whatsapp numarası gibi bilgilere detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla