Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur ve Telefon Başvuru Hattı

Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur ve Telefon Başvuru Hattı

Çok uzun yıllardır ekranlarda olan yarışma programı Çarkıfelek bir dönem yayın hayatına ara vermesinin ardından tekrar izleyici ile buluştu. Programın sunucusu yakından tanıdığımız ve herkesin sevdiği oyuncu Mehmet Ali Erbil. Programda Mehmet Ali Erbil’e Emel Özkızıltaş yardımcı olmaktadır.

Yarışma programına davet edilen üç ünlü konuk ile program yapılmaktadır. Yarışmaya gelen kişiler arasında kıyasıya rekabet olmaktadır. Mehmet Ali Erbil’in kendilerine sordukları soruların cevapları ekranda kutucuklar halinde gizli bir şekilde belirmektedir. Ve yarışmacılar o kelimenin içindeki harflerden tahminde bulunmaya çalışırlar. Çarkı her çevirdiklerinde tam durduğu noktadaki puan ile çıkan harf sayısı çarpılır ve yarışmacının hanesine eklenir. Bulunan harf sayısı ve puan bu yüzden oldukça önemlidir. Yarışmacıların amacı en çok harfi bulup en yüksek puanı toplamaktır. Çarkta puanlar dışında pas ve iflas bölümü bulunur. Pas bölümünde duran yarışmacı yarışmaya bir tur ara verir. İflas denk geldiği zaman ise yarışmacının o etapta topladığı tüm puanlar sıfırlanır ve o turdaki hakkı geçmiş olur. Bu yüzden yarışmacılar iflas bölümünün gelmemesi için çabalarlar. Her etabın sonunda en çok puan kazanan kişi alışverişe çıkmaya hak kazanır. Stüdyoda bulunan mağazaya giderek puanları ile eşdeğer hediyeler seçer ve onlara sahip olur. Tüm etaplar bittiğinde en yüksek puanlı kişi final oyununu oynamaya hak kazanır. Final oyununda cevabı tek kelimeden oluşan bir soru sorulur. Yarışmacı üst üste harfler söyler ve bulunan harfler yanmaya başlar. Yarışmacı kelimeyi doğru cevap verirse daha öncesinden seçtiği renkteki kart açılır. İçinden çıkan ödülü yarışmacı kazanmış olur. Ödüller arasında motorsiklet ve lüks araba bulunmaktadır. Yarışma programında hem yarışırken hem de eğlenirler.

Çarkıfelek Evden Katılma 2017 Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur

Çarkıfelek Programa Katılma Başvuru Numaraları
0544 844 45 18

Çarkıfelek Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek Başvuru Hattı
0544 844 45 18

Çarkıfelek Canlı Yayın Telefon Numarası
0544 844 45 18

Çarkıfelek İletişim Mail Adresi
Çarkıfelek’in aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek mesaj gönder, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek whatsapp numarası, çarkıfelek telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla