Börü Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Börü Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ilk bölümünün fragmanı 15 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmıştır. Herkesin fragmandan sonra merakla beklediği dizi birer saatlik 6 bölümden oluşacak. En son ki bölümünü televizyon ekranlarında değil de sinema filmi gibi sinema salonlarından yayınlanacak. Böyle olması dolayısıyla merakları üzerinde toplayan dizinin başlaması heyecanla bekleniyor. 2017 sonbaharında başlaması muhtemel görülen dizi Türkiye’nin yaşadığı olağanüstü durumları konu alıyor. 2014 yılından sonra ülkenin başına gelen durumları konu alıyor. Türkiye’nin iç ve dış tehditlerini anlatıyor. 15 temmuz olaylarını konu alması beklenen dizi ülkeye dair yapılmış kumpasları anlatıyor. Börü dizisinde vatan aşkı ile tutuşan kişilerin hikayeleri anlatılıyor. Dizi gerçek hikayelerden esinlenerek hazırlanmıştır.
Dizi oyuncularının rolleri tam olarak belli olmamış durumda. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta özel harekat kurucuları arasında önemli bir konuma sahip bir kişiyi canlandıracak.

Diğer dizi oyuncuları ise Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecekler.

DİZİ OYUNCULARI

-Mesut Akusta: Özel harekat kurucularından birisini canlandıracak.
-Ahu Türkpençe
-Serkan Çayoğlu
-Emir Benderlioğlu
-Fırat Doğruloğlu
-Murat Arkın
-Ahmet Pınar
-Can Nergis
-Armağan Oğuz
-Bedii Akın
-Ozan Ağaç
-Gürol Tonbul

Börü Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Bu yazımız aracılığıyla börü dizisi iletişim bilgileri, börü dizisi irtibat tel, börü dizisi mesaj gönder, börü dizisi telefon no, börü dizisi whatsapp numarası, börü dizisi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla