Bir Yastıkta Kocayalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Bir Yastıkta Kocayalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Bir Yastıkta Kocayalım programı toplumsal mesajlar veren nadir programlardan. Aile hayatının sağlıklı ilerleyebilmesi için destekler sağlayan program boşanmaların en aza indirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Öncelikle temel konulardan bahsederek halkı bilinçlendirmek hedefleniyor. Evlilik gibi önemli bir kurumun nasıl olduğu, ne şekilde idare edilmesi konusunda bilgiler veriliyor. Evliliğinde problem yaşayan çiftlerin sorunlarını gidermek adına oldukça işe yarayan bir program niteliğinde. Gerçek yaşam öykülerinden esinlenilerek hazırlanan program izleyicinin aklındaki soruları cevaplamak için bire bir.

Bu önemli kurumun yüceliği ve devamlılığı hakkında önemli bilgiler verilen programın sunucusu aynı zamanda aile danışmanlığı yapan Mehmet Tekneci. Mesleğinde deneyimli olan Mehmet Tekneci ile aklınızdaki tüm soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ekranları başındaki izleyicilerin hem bilgilendiği hemde izlerken duygusal anlar yaşadığı bir program olan Bir Yastıkta Kocayalım programa katılan sorunlu çiftlerin problem ettiği konuları tatlıya bağlamaya çalışıyor. Yayın esnasında gergin anlar yaşanmaya devam ederken sunucu eşliğinde bu kavgalar dindiriliyor ve devamının gelmemesi için etkili konuşmalar yapılıyor. En sonunda herkesin mutlu olduğu program Bir Yastıkta Kocayalım’ı hafta içi her gün saatler 15.00’ı gösterdiğinde TRT1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bir Yastıkta Kocayalım Başvuru Formu Doldur

Bir Yastıkta Kocayalım İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmıştır, ancak yayınlandığında paylaşılacaktır.

Bir Yastıkta Kocayalım Programa Katılma Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmıştır, ancak yayınlandığında paylaşılacaktır.

Bir Yastıkta Kocayalım Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Henüz yayınlanmıştır, ancak yayınlandığında paylaşılacaktır.

Bir Yastıkta Kocayalım Canlı Yayın Telefon Numarası
Henüz yayınlanmıştır, ancak yayınlandığında paylaşılacaktır.

Bir Yastıkta Kocayalım İletişim Mail Adresi
Bir Yastıkta Kocayalım programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla bir yastıkta kocayalım iletişim bilgileri, bir yastıkta kocayalım irtibat tel, bir yastıkta kocayalım mesaj gönder, bir yastıkta kocayalım telefon no, bir yastıkta kocayalım whatsapp numarası, bir yastıkta kocayalım telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla