Bir Sorun Mu Var? Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Bir Sorun Mu Var? Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Show TV ekranlarında yayınlanan sıradışı ve özgün bir formata sahip olan yarışma programı alışılmışın dışına çıkarak izleyiciyi ekranlara kilitleyemeye devam ediyor. Yarışmada büyük ödülün bilinenin aksine soruyu bilerek değil de bilemeyeni tespit ederek kazanılması ilgi çekici kısımlardan birisi olmaktadır.

Soruyu bilmekten ziyade bilemeyeni bularak para ağacı genişletilmekte ve en sonunda 1 soruya doğru cevap verip büyük ödül 500.000 TLnin sahibi olunabilmektedir. Yarışma programında tüm Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen, çeşitli mesleklere sahip olan kişilerden oluşan bir grup bulunmaktadır. Yarışma programını daha önceden çeşitli başarılı projelere imza atmış olan Ali Sunal sunmaktadır.

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu Doldur

Bir Sorun Mu Var Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bir Sorun Mu Var İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Yarışma programına katılmak tıpkı büyük ödülü kazanmak gibi oldukça kolay. Yukarıda bulunan bağlantıya tıklayarak yarışmaya takılabilir, kendinizi deneyebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla bir sorun mu var iletişim bilgileri, bir sorun mu var irtibat tel, bir sorun mu var mesaj gönder,bir sorun mu var telefon no, bir sorun mu var whatsapp numarası, bir sorun mu var telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla