Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 9. Bölüm İzle

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 9. Bölüm İzle

Sevilerek izlenen Bir Kadın Bir Erkek dizisi 9. bölüm, Ozan ve Zeynep’in akşam yemeği sahnesiyle başlıyor. Tuz isteyen Ozan’a çatan Zeynep, küçük çaplı bir kavganın yaşanmasına neden oluyor. Hatasının farkına varan Zeynep, ertesi gün televizyon izleyen Ozan’ın kalbini kazanmak için olmadık şeyler yapar. En sonunda ağlayarak kendini affettirir.

Bir Kadın Bir Erkek Dizisi 9. Bölüm İzle

Ozan ile Zeynep bir gece kulübüne gider fakat Ozan orada gördüğü bir kadına asılır. Bu durumu gören Zeynep deli olur ve eve geldiklerinde Ozan’ın salonda yatmasını ister. Başka bir sahnede ise Fenerbahçe’nin maçına gitmek isteyen Ozan, Zeynep ile yaptığı telefon konuşmasını yanlış anlar ve maça gidemez. Zeynep eve geldiğinde Ozan’ı görünce çok şaşırır, çünkü Ozan’ın maça gideceğini düşünmüştür. Ozan, yaptıkları telefon konuşmasını yanlış anladığını geç de olsa fark eder ve maça yetişmek için hızlıca evden çıkar.

Bir Kadın Bir Erkek 9. Bölüm

Ozan ile Zeynep’in aralarında yaşanan bir başka tartışma da havlular yüzünden olur. Misafir havlusu için küçük havluları, kendileri içinse büyük havluları ayıran Zeynep, Ozan’ın kullandığı küçük havlular nedeniyle sinir krizi geçirir. Ozan’ın her “haklısın” diyişinde daha da sinirlenen Zeynep ağlamaya başlar.

Bir Kadın Bir Erkek 9. Bölüm, Zeynep’in yıllar sonra rehber öğretmen olarak işe başlamasıyla devam ediyor. Sert bir imaj çizecek şekilde giyinen Zeynep, eline aldığı cetvelle tam da öğrencileri korkutacak şekilde durmaktadır. Fakat olaylar hiç de öyle gelişmez. Sınıfa girip kendini tanıtan Zeynep, öğrenciler tarafından çok sevilir, hatta ona Zeynep Abla derler. Öğrencilerden Kerem’in Zeynep’e karşı çocukça hisler beslemesi güzel kadını hem şaşırtır hem de öfkelendirir. Kerem’in Zeynep’e ilgisini fark eden Ozan ise küplere biner. Kerem’in 10 yaşında olduğunu unutarak ufacık çocuğu kıskanmaya kadar vardırır işi.

Ders sırasında işi ile ilgili bilgiler vermesi için Ozan’ı çağıran Zeynep, bir kız öğrencinin kendisine “zengin koca bulmayı nasıl başardın” sorusu üzerine küplere biner ve küçücük çocuğa sataşır. Bu davranışı nedeniyle müdürün karşısına çıkan Zeynep, işinden olur ve rehber öğretmenlik görevinden kovulur. Müdürle konuşmaları sırasında tatsızlık çıkarır ve kovulmadığını, istifa ettiğini söyler.

Cevapla